امکان استفاده از شبکه شاد در برخی نقاط لرستان وجود ندارد

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: به دلیل نبود اینترنت با سرعت بالا و یا حتی نبود شبکه های ارتباطی در بخشی از استان، امکان استفاده از شبکه شاد برای دانش آموزان وجود ندارد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سیداحمد شاهرخی روز پنجشنبه در دیدار با "ابراهیم یافتیان" عضوهیات مدیره شرکت مخابرات ایران افزود: در شهرستان های پلدختر و دیگر شهرستان ها اینترنت ضعیف وجود دارد و دانش آموزان نمی توانند از شبکه شاد به خوبی استفاده کنند که باید این مساله برای حل مشکل دانش آموزان به صورت مناسب حل و فصل شود.

وی در ادامه اظهار داشت: نظام اسلامی خدمات بسیار خوبی در کشور از جمله لرستان ارائه داده است البته مخابرات در گذشته تنها جنبه ارتباط تلفنی بود اما اکنون از نظر کیفی و کمی و ضمیمه شدن فناوری اطلاعات به ارتباطات گسترش پیدا کرده است و بنابراین جای تقدیر و تشکر از نظام اسلامی دارد و این اتفاق خوب به واسطه نیروهای دانا و متعهد انجام شده است.

وی  ادامه داد: ما شانی به جزء خدمت به مردم نداریم، باید ادارات را به شیوه ای اداره کنیم که مردم راضی باشند اما باید جریان انقلابی و جهادی هم در ادارات مدنظر همه باشد، مانند زمانی که سیل می آید همه باید پای کار باشند و باید کاری کنیم جریان جهادی و انقلابی در ادارات حرف اول را بزند.

امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه مدیر نباید وامدار کسی باشد، تصریح کرد: باید تعهد و تخصص داشته باشد وگرنه با وامدار بودن به دیگران، در مجموعه اداری خودش حاکمیت نخواهد داشت. نباید تبعیض در ادارات باشد، در لرستان چیزی که آزاردهنده است این است که وقتی فردی منصوب می شود شروع به تهاتر می کنند و همین موضوع باعث می شود که تبعیض و فرصت شغلی نابرابر مردم را رنج دهد.

وی با بیان اینکه استان از نرخ بالای بیکاری رنج می برد ادامه داد: لرستان استانی است که پادگان جمهوری اسلامی بوده است و گفتمان امام در این استان رونق داشته است و با پیروزی انقلاب اسلامی جوانان استان برای ایجاد امنیت به جبهه ها رفتند و  ۶هزار و  ۳۰۰ شهید دارد که با جمعیت یک میلیون نفری آن زمان خیلی تعداد شهدای استان زیاد بوده است.

امام جمعه خرم آباد گفت: باید راههایی که ایجاد اشتغال برای جوانان کند به عنوان یک نوع برنامه نوآورانه در دستور کار مخابرات ایران و لرستان باشد تا جوانان استان مشغول به کار شوند. ما احساس وظیفه می کنیم به جوانان در گروههای جهادی کمک کنیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: آنچه که ما بتوانیم خدمت و ایجاد اشتغال کنیم همان کاری است که شهید سلیمانی می خواست انجام دهد، هر شغلی را ایجاد کنیم تیری به سمت دشمنان است.

ابراهیم یافتیان عضوهیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: با تکنولوژی  ftth ( اتصال شبکه فیبر نوری به منازل مسکونی) در داخل شهرها ایجاد شغل می کند و بسیاری از جوئانان برای کافی نت می ورند که این کار می تواند زمینه اشتغال جوانان را ایجاد کند. امیدواریم درسایه ولایت همه خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها