سارق کنتورهای آب در کرج دستگیر شد

کرج - ایرنا - رییس پلیس آگاهی البرز از دستگیری سارق و مالخران کنتورهای آب که ۸۰ فقره سرقت از مناطق مختلف شهر کرج کرده بود،در این شهرستان خبر داد .

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس البرز، سرهنگ محمد نادربیگی اظهار داشت که در پی ارجاع پرونده های سرقت کنتور آب از تعدادی از کلانتری ها به پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز رسیدگی به پرونده ها به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.
وی اظهار داشت: ماموران در بررسی های تکمیلی متوجه شدند که  اغلب سرقت ها در ساعت های پنج تا هفت صبح رخ داده و سارق هیچ گونه ردی از خود به جای نگذاشته است که تیم های گشتی پلیس در منطقه به صورت نامحسوس اقدام به رصد تردد ها کردند.

نادربیگی گفت:  ماموران کلانتری ۱۴ رسالت در  صبح یکی از روزهای اواخر دی ماه، فردی را که به همراه یک عدد کنتور آب  به سرعت در حال دویدن بود در یکی از مناطق عظیمیه مشاهده و به سمت وی حرکت کردند .
وی افزود:  نامبرده به محض مشاهده ماموران قصد فرار داشت که با سرعت عمل پلیس دستگیر و به همراه پرونده به پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز منتقل شد که در بررسی های پلیس مشخص شد  متهم که دارای سوابق کیفری متعدد در زمینه سرقت بود در مواجهه با مستندات موجود چاره ای جز گفتن حقیقت نداشته و به ۸۰ فقره سرقت کنتور آب در مناطق مختلف کرج  اعتراف کرد.
رییس پلیس آگاهی البرز خاطرنشان کرد که با تلاش کارآگاهان تمامی مالخرها شناسایی و با دریافت نیابت قضائی چهار نفر از آن ها در چندین عملیات غافلگیرانه دستگیر و به  خرید کنتور آب مسروقه به قیمت کمتر از قیمت بازار اعتراف کردند.
وی  اظهار داشت: صحنه های سرقت توسط متهم، بازسازی شد و تا کنون ۵۰ نفر از مالباختگان  شناسایی و برای تشکیل پرونده به پایگاه یکم پلیس آگاهی کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha