فراخوان نخستین پویش ملی تبلیغات هوشمندانه مبارزه با قاچاق منتشر شد

سنندج‌ - ایرنا - فراخوان نخستین پویش تبلیغات هوشمندانه با ارائه تولیدات فرهنگی، رسانه‌ای و مشارکتی از سوی دفتر تبلیغات هوشمندانه و مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منتشر شد.

به گزارش ایرنا، دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان روز پنجشنبه اظهار داشت: با همکاری کمیسیون‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سراسر کشور در بهمن‌ ماه امسال برگزار خواهد شد.

علی خداویسی یادآور شد: «فرهنگ‌سازی در تقبیح فعل و مصرف کالای قاچاق و حمایت از کالای ایرانی»، «اهمیت و نقش رسانه و فضای مجازی در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز» و «اهمیت نقش مردم در حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز» به عنوان سه محور ویژه برای ارسال آثار در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه پوشاک(کیف و کفش)، لوازم خانگی، فرآورده‌های دُخانی، کالای سلامت‌محور و فرآورده‌های نفتی محورهای اصلی پویش تبلیغات هوشمندانه است افزود: علاقه‌مندان برای شرکت در این پویش می‌توانند نسبت به ارسال آثار و محتواهای مردمی و حرفه‌ای در قالب‌های فیلم مستند، تیزر، پادکست، موشن‌گرافیک، اینفوگرافیک، کاریکاتور، پویانمایی و عکس اقدام کنند.

خداویسی با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۹ و زمان معرفی آثار برگزیده زمستان سال جاری خواهد بود گفت: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به تارنمای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به نشانی www.epe.ir مراجعه و یا با دبیرخانه کمیسیون در استان تماس بگیرند.

وی اظهار داشت: با توجه به ضرورت حضور مؤثر در فضای مجازی، گاهی تصور می‌شود این حضور صرفا از طریق ثبت رویداد روزانه انجام می‌شود در حالی‌که ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با همکاری کمیسیون‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز سراسر کشور توانسته‌ است اقدامات اثرگذاری در حوزه تولید و انتشار محتوا از جمله جشنواره فرهنگی و هنری حمایت از کالای ایرانی با همکاری وزارت آموزش و پرورش انجام دهد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها