ورزشکار زنجانی در اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی سنگنوردی ساحلی است

زنجان - ایرنا - رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان، گفت: علی نجفی، سنگنورد برتر زنجانی در اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی سنگنوردی سرعت ساحلی مردان بزرگسال حضور دارد.

حمید رکابی، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این اردوی آمادی و انتخابی تیم ملی از ۲۱ دی ماه امسال با حضور سه ورزشکار از قزوین و یک ورزشکار از زنجان در تهران آغاز شده است، افزود: این اردوها ادامه دار بوده و در چند مرحله برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: این سنگنورد زنجانی در صورت نشان دادن توانمندی و شایستگی های بالای خود، می تواند جزو نفرات برتر اعزامی به بازی های آسیایی ساحلی که در چین برگزار می شود، باشد.

رکابی یادآور شد: مسابقات درون اردویی سرعت ساحلی مردان نیز با حضور ۲۱ سنگنورد از استان های زنجان، تهران، فارس، قزوین، خوزستان، اصفهان و خراسان رضوی از ۳۰ مهر ماه به مدت ۲ روز در سالن ۶ هزار نفری امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار شد که رضا علیپور، میلاد علیپور و محمدرضا احتشام نیا از سنگنوردان استان قزوین، به ترتیب عناوین نخست تا سوم را کسب کردند و علی نجفی نیز در مکان چهارم جای گرفت.  

وی، افزود: مهیا دارابیان و الناز رکابی از سنگنوردان شاخص زنجان نیز که در مسابقات درون اردویی انتخابی سنگنوردی ماده کامباین (سرعت، بلدرینگ و سرطناب) که ۳۰ مهر تا یک آبان ماه در سالن اختصاصی سنگنوردی مجموعه ورزشی انقلاب زنجان با حضور ۲۰ ورزشکار مرد از استان‌های زنجان، مرکزی، تهران، کرمان، اصفهان، خوزستان، همدان، قزوین، کرمانشاه و گلستان و با شرکت هشت ورزشکار زن از استان های زنجان، هرمزگان، کرمان، همدان، اصفهان و تهران برگزار شد با کسب عناوین نخست و دوم به تیم ملی راه یافتند.

رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان، اظهار داشت: اردوی تیم ملی بانوان که با هدف انتخابی المپیک که در چین برگزار خواهد شد هنوز آغاز نشده است.   

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها