استاندار قزوین :رسانه ها در زمینه مقابله با کرونا بی بدیل عمل کردند

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت: رسانه های این استان با بسیج کردن تمامی ظرفت ها برای اطلاع رسانی در زمینه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا بی بدیل عمل کردند که شایسته تقدیر و تجلیل هستند.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز پنج شنبه در ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان قزوین اظهار داشت: اعتماد متقابل یکی از اصول اساسی برای پیشبرد اهداف است که این مهم خوشبختانه در استان قزوین بین خدمتگزاران و مردم به وجود آمده و بسیار مطلوب ارزیابی می شود.
این مسوول گفت: تمامی دستگاه ها و سازمان ها در زمینه مقابله با کرونا سنگ تمام گذاشتند و این زحمات باعث به وجود آمدن شرایط ثبات در استان قزوین شده و امیدواریم این زحمات قزوین را به وضعیت سفید تبدیل کند.
جمالی پور اضافه کرد: در ماه های گذشته استان قزوین به مرز ۶۰۰ بستری رسیده بود و در حال احداث بیمارستان صحرایی بودیم ولی خوشبختانه با توجه به عزم مسوولان و مردم برای کاهش کرونا این آمار بسیار کاهش یافته است.
وی اظهار داشت:  قزوین جزو چند استان پیر کشور است و باعث می شود که تعداد مرگ و میر در آن با استان های دیگر متفاوت باشد ولی با این وجود تعداد مرگ و میر ناشی از کرونا در بسیاری از روزها به صفر رسید که مطلوب ارزیابی می شود.
استاندار قزوین گفت: البته شرایط موجود مطلوب ستاد کرونا این استان نیست ولی باید تلاش کنیم تا این وضعیت را نگه داشته و روز به روز وضعیت را به سمت سفید شدن هدایت کنیم.
جمالی پور افزود: استان قزوین در حوزه همکاری و همراهی بین مجموعه های دستگاهی بی نظیر بوده است و خوشبختانه تمامی دستگاه ها و به ویژه اعضای شورای تامین همواره یک صدا بوده اند و در راستای پیشرفت استان در زمینه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی تلاش کرده اند. 
وی اضافه کرد: قزوین راه ارتباطی بسیاری از استان های کشور است که این مهم کار را بر مسوولان سخت کرده و بیشترین نگرانی ما از حضور و ورود مسافرانی است که ابتلا را در استان قزوین افزایش می دهد.
استاندار قزوین گفت: امیدواریم با حفظ همین وحدت و تعامل شرایط بهتری را در زمینه کرونا در استان قزوین به وجود بیاوریم و به وضعیت سفید کرونایی برسیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها