پایان خونین سرقت مسلحانه در علی‌آبادکتول
عکس آرشیو است

گرگان - ایرنا - عملیات تعقیب و گریز پلیس با ۲ سارق مسلح در علی‌آبادکتول از توابع استان گلستان با هلاکت یک سارق و فرار همدست وی به پایان رسید.

فرمانده انتظامی علی‌آبادکتول شامگاه چهارشنبه در تشریح این حادثه به ایرنا گفت: این ۲ سارق سابقه‌دار با یک دستگاه خودروسواری سرقتی در مسیر گرگان به علی‌آبادکتول تصادف کرده و برای گرفتارنشدن در چنگال قانون و ربودن یک خودروی دیگر اقدام به تهدید رانندگان عبوری با تفنگ وینچستر کردند.

وی بیان کرد: این اتفاق بلافاصله توسط مردم به مرکز فوریت‌های پلیسی گزارش شد و هنگامی که ماموران در صحنه حاضر شدند، سارقان یک خودرو را با زور از مالک گرفته و به سمت علی‌آباد فرار می‌کنند.

فرمانده انتظامی علی‌آبادکتول گفت: سارقین برای دستگیر نشدن در طول مسیر به سمت ماموران تیراندازی کرده و با ایجاد رعب و وحشت سعی در بازکردن مسیر خود داشتند اما زمانی که عرصه را بر خود تنگ دیدند از خودرو پیدا شده و اقدام به فرار کردند.

تازیکه ادامه داد: مامورین انتظامی در ادامه این تعقیب و گریز اقدام به تیراندازی به سوی سارقان مسلح کردند که یکی از متهمان از ناحیه پا مجروح و دستگیر شد اما همدست وی با استفاده از تاریکی شب فرار کرد.

وی اضافه کرد: متهم مجروح که فردی ۲۹ ساله با سوابق متعدد کیفری بود با وجود انتقال به بیمارستان علی‌آبادکتول به دلیل خونریزی زیاد به هلاکت رسید.

وی گفت که تلاش برای دستگیری متهم فراری ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها