۲ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۲۸
کد خبرنگار: 1829
کد خبر: 84193434
۰ نفر

برچسب‌ها

۶۳۶ کیلوگرم مواد مخدر در راین و گلباف کشف شد

کرمان - ایرنا- ماموران نیروی انتظامی استان کرمان با رصد تخصصی خود ۶۳۶ کیلوگرم تریاک و حشیش را از دو خودروی سواری کشف کردند.

به گزارش ایرنا، فرمانده انتظامی استان کرمان روز پنجشنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها افزود:۵۳۶ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه خودروی سواری در عملیات شبانه ماموران انتظامی بخش راین شهرستان کرمان کشف شد.
سردار عبدالرضا ناظری اظهار داشت: مأموران انتظامی بخش راین هنگام گشت زنی شبانه در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک شده و به آن دستور ایست دادند.
وی ادامه داد: راننده این خودرو بدون توجه به اخطار و ایست داده شده با افزایش سرعت اقدام به فرار کرد و در ادامه در مواجهه با تعقیب و مراقبت ضربتی ماموران، خودرو را در یک محدوده بیابانی رها و با استفاده از تاریکی شب از محل متواری شد.
فرمانده انتظامی استان کرمان با  اشاره به کشف۵۳۶ کیلوگرم تریاک از این خودرو و ادامه تلاش ها برای شناسایی و دستگیری متهم، تصریح کرد: تلاش سوداگران مرگ برای فرار و ایجاد فرصت پوشالی برای ادامه اقدامات شوم خود یک خیال واهی است چرا که حتما در ادامه با اشرافیت اطلاعاتی و پی جویی های بعدی پلیس گرفتار خواهند شد.

سردار ناظری اضافه کرد: همچنین ماموران انتظامی بخش گلباف هنگام گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی، به یک دستگاه خودرو سواری مشکوک و با استقرار در مسیر حرکت این خودرو، آن را متوقف کردند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از خودرو ۱۰۰ کیلو و ۵۰۰ گرم حشیش کشف و در این رابطه یک متهم که قصد داشت این محموله را به مرکز کشور منتقل کند، دستگیر کردند.
وی با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی یادآور شد: پلیس با اشرافیت اطلاعاتی و رصد تحرکات افراد مرتبط با باندهای خرد و کلان توزیع مواد مخدر اجازه نخواهد داد این افراد سودجو به اهداف پلید خود دست یابند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها