پیگیری مطالبات عمومی در فضای اخلاق‌مداری ارزشمند است

شهرری - ایرنا - بخشدار فشافویه از توابع شهرستان ری گفت: شفافیت در امور جزو مطالبات عمومی بوده که پیگیری این مطالبه در فضای اخلاق مداری، ارزشمند است و جوانان بایستی با نقد منصفانه این موضوع را مدنظر قرار دهند.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی فرمانداری شهرستان ری، کریم رئوف در جلسه شورای مشورتی بخش فشافویه اظهار داشت: جوانان ثروت با ارزش انسانی جامعه هستند ؛ همانگونه که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به اهمیت حضور جوانان در تمامی عرصه ها اشاره کرده‌اند در این راستا مجمع مشورتی جوانان فضایی برای هدف‌گذاری و پیشبرد برنامه‌ها است.

وی افزود: برای مجمع مشورتی جوانان بخش فشافویه می بایست چارچوب و اصولی بدور از نگاه های سیاسی در نظر گرفته شود و همه اعضا به آن پایبند باشند و استفاده از جوانان مستعد و دلسوز در مجمع مشورتی در اولویت قرار گیرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: مجموعه فرمانداری ری از مجمع مشورتی جوانان حمایت همه جانبه خواهد کرد اما امور اجرایی این مجمع بایستی با استفاده از ظرفیت جوانان صورت گیرد.
بخشدار فشافویه ادامه داد: سند توسعه شهرستان ری از مهمترین اهداف شهرستان است و جوانان مستعد و نخبه ری می توانند در اجرای این سند نقش آفرین باشند.
رئوف گفت: دستگاه های اجرایی از ظرفیت جوانان با انگیزه و خلاق مجمع مشورتی استفاده کنند و در تصمیم گیری ها و برنامه ها از نظرات مجمع مشورتی جوانان بهره ببرند.

بخشدار فشافویه تاکید کرد: برنامه ریزی در تمامی کارها موجب نتیجه گیری مطلوب می شود و در این راستا مجمع مشورتی جوانان شهرستان ری اقدام به تنظیم تقویم کاری نماید و بر اساس آن ایده و برنامه ارائه دهد.

موسس شرکت مبل ماندگار نیز در این جلسه گفت: شرکت رویای مبل ماندگار - مهندسی دکوراسیون و سینرژی در سال ۱۳۸۸ با شعار حفظ طبیعت و محیط زیست پا به عرصه تولید در صنعت مبلمان گذاشته و با بنیان گذاری صنعت مبلمان پلیمری در ایران و خاورمیانه تحولی عظیم در صنعت مبلمان پدید آورد.

سعید محمدرضایی بیدگلی افزود: از دیرباز تا کنون همواره مبلمان را مترادف با صنعت چوب برشمرده اند، اما امروزه به یمن بهره گیری از مواد و فناوری های نوین صنعتی تولید مبلمان ABS دیگر به صنعت چوب محدود نمی شود ، برای نمونه امروز مواد پلیمری که با ویژگی دوستدار محیط زیست تولید شده اند، جایگاه ویژه ای در صنعت مبلمان یافته اند.

وی تاکید کرد: به عنوان بنیانگذار این صنعت سبز، با نگاهی فراتر از صنعت و فن آوری و با استفاده از دانش و تخصص طراحی و با نگرشی جهانی و بهره گیری از مواد نو و قابل بازیافت، مبانی فکری و عملی نوینی را در صنعت مبلمان بنا نهاده ایم.
محمدرضایی بیدگلی اضافه کرد: باید جوانان دراقتصاد و کارآفرینی، سیاست و در همه امور کشور مشارکت  داد که این نسل جوان در همه امور ایده پردازی های گوناگونی دارند که باعث پیشرفت و توسعه کشور می شود.
بخش فشافویه از توابع شهرستان ری با ۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شهرری و در مسیر جاده قدیم تهران - قم قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =