اعضای باند سرقت مسلحانه از منازل در اصفهان دستگیر شدند

اصفهان-ایرنا - رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای باند پنج نفره‌ای که اقدام به سرقت مسلحانه از منازل شهر اصفهان می کردند، خبر داد.

به گزارش ایرنا، پایگاه خبری پلیس روز چهارشنبه به نقل از سرهنگ حسین تُرکیان اعلام کرد: افراد دستگیر شده به سرقت ۱۰ میلیارد ریال اموال از سه منزل در شهر اصفهان اقرار کردند.

وی اظهار داشت: این سارقان سابقه دار، طعمه های خود را از بین کهنسالان متمولی که به تنهایی زندگی می کنند، انتخاب می کردند و شبانه با همراه داشتن سلاح وارد منزل این افراد می شدند و اموال آنان را سرقت میکردند.

ترکیان گفت: این پرونده با شکایت شهروندی مبنی بر اینکه چند نقابدار با تهدید سلاح وارد خانه اش  شده و طلاجات و دلارهای او را به سرقت بردند، در دستور کار اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی قرار گرفت.

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی اصفهان با اشاره به کشف هویت و مخفیگاه ۲ نفر از سارقان در کمتر از ۴۸ ساعت اضافه کرد: کارآگاهان پس از کسب اطلاعات لازم با هماهنگی مقام قضایی وارد عمل شدند و در یک عملیات ضربتی، متهمان را بدون داشتن فرصت فرار، دستگیر کردند.

وی با اشاره به دستگیری سه همدست این سارقان خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۶ قبضه اسلحه غیرمجاز به همراه خشاب  مربوطه، ۳۷ فشنگ جنگی و ۲۳ فشنگ سلاح کمری کشف شد.

چند روز پیش نیز نیروی انتظامی استان از انهدام اعضای باند سه نفره قاچاق اسلحه‌های غیرمجاز به کشور توسط مأموران پلیس امنیت عمومی اصفهان خبر داد که در عملیاتی از این باند ۱۵ قبضه اسلحه غیرمجاز کشف شد.

استان اصفهان پنج میلیون نفر جمعیت در ۲۴ شهرستان دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها