پیروزی شهداب و شهرداری ارومیه در پایان هفته بیست و دوم لیگ والیبال

تهران- ایرنا- هفته بیست و دوم لیگ برتر والیبال با پیروزی تیم‌های شهداب یزد و شهرداری ارومیه به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، این هفته از مسابقات امروز با ۶ بازی به صورت متمرکز و به میزبانی تهران برگزار شد. در مسابقات امروز تیم‌های فولاد سیرجان، شهرداری ورامین، هراز آمل، سپاهان اصفهان، شهداب ارومیه و شهرداری ارومیه حریفان خود را شکست دادند.

در سالن فدراسیون تیم شهرداری ارومیه با نتیجه سه بر یک مقابل شهرداری قزوین به پیروزی رسید. شاگردان پیمان اکبری در ست‌های اول، دوم و چهارم این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۸ حریف خود را شکست دادند و شهرداری قزوین فقط در ست سوم با امتیاز ۱۵ بر ۲۱ پیروز شد.

شهرداری ارومیه با این نتیجه با کسب ۱۶ برد و ۴۷ امتیاز و همچنان به دلیل میانگین ست کمتر نسبت به سپاهان، در رده دوم جدول رده‌بندی باقی ماند. شهرداری قزوین هم که امروز نخستین بازی با هدایت علی موذن را پشت سر گذاشت، با ۵ برد و ۱۴ امتیاز یازدهم است.

در مسابقه همزمان، شهداب یزد سه بر یک از سد پیکان گذشت. پیکان در ست اول این بازی با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به برتری رسید اما سه ست بعدی را با امتیازات ۲۷ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۷ به حریف قدرتمند و مدعی خود واگذار کرد.

شهداب با ۱۵ برد و ۴۲ امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد و پیکان با ۶ برد و ۱۷ امتیاز دهم است و همچنان کار دشواری برای رسیدن به مرحله پلی‌آف در پیش دارد.

تاکنون تیم‌های سپاهان، شهرداری ارومیه و هراز صعود خود به مرحله پلی‌آف را قطعی کرده‌اند. هشت تیم برتر مرحله مقدماتی به دور بعد صعود می‌کنند و سپس به صورت ضربدری به مصاف هم می‌روند.

نتایج مسابقات هفته ۲۲ لیگ برتر والیبال

فولاد سیرجان ۳ - خاتم اردکان صفر

راه‌یاب ملل کردستان صفر - شهرداری ورامین ۳

سایپا تهران ۲ - هراز آمل ۳

آذرباتری ارومیه صفر - سپاهان اصفهان ۳

 پیکان تهران ۱ - شهداب یزد ۳

شهرداری ارومیه ۳ - شهرداری قزوین ۱

هورسان رامسر و شهرداری گنبد در این هفته استراحت داشتند.

جدول لیگ برتر والیبال در پایان هفته بیست و دوم

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha