تیم آوالان کامیاران در مقابل فولاد نوین اهواز به پیروزی رسید

سنندج‌ - ایرنا - تیم آوالان کامیاران در هفته پنجم لیگ دسته دوم فوتبال بزرگسالان کشوردر مقابل فولاد نوین اهواز با برتری یک بر صفر به پیروزی رسید.

به گزارش ایرنا ، گل تیم آوالان کامیاران را در این بازی که روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی این شهر برگزار شد کیوان مارابی از روی نقطه پنالتی در نیمه دوم بازی به ثمر رساند.

سرمربی تیم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بازی امروز با توجه به اینکه تیم فولاد نوین تیم قدرتمندی است از نظر فنی بازی سختی بود اما فوتبال خوب و مردم پسندی برگزار شد.

فریدون فاتحی افزود: شرایط جوی نامناسب بود و باد شدیدی می‌وزید اما بازیکنان آنچه که از آنها خواسته شده بود را به خوبی اجرایی کردند حتی گل بازی در نیمه دوم و در شرایطی که باد در جهت مخالف تیم ما می‌وزید به ثمر رسید.

وی اضافه کرد: شرایط تیم در جدول در رده‌ هفتم و رده‌های میانی جدول قرار داریم که تفاضل و اختلاف امتیازات بسیار کم است و می‌توان با تلاش به رده‌های بالاتر رسید.

فاتحی با اشاره به عرق شدید کامیارانی‌ها به تیم خودشان یادآور شد: از هواداران که در این بازی با وجود محدودیت‌ها تعدادی از آنها وارد ورزشگاه شده و از تیم خودشان حمایت کردند تشکر می‌کنیم.

بازی بعدی تیم آوالان کامیاران در هفتم دی با تیم حفاری ملی اهواز و در این شهر برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها