تیم شهر خودرو از سد نساجی گذشت

مشهد- ایرنا- تیم فوتبال شهرخودرو مشهد در دیدار با میهمان خود تیم نساجی مازندران به برتری یک بر صفر دست یافت.

تیم فوتبال شهرخودرو مشهد در دیدار هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران طی مسابقه با میهمان خود تیم نساجی مازندران که روز چهارشنبه در ورزشگاه ثامن‌الائمه (ع) مشهد و بدون حضور تماشاگر برگزار شد، به برتری یک بر صفر دست یافت.

قضاوت این بازی بر عهده حسن اکرمی بود و فرهاد فرهاد پور، میلاد قاسمی و مجتبی غریب او را در این امر یاری کردند تا این ۲ تیم قعر جدولی را که با توجه به نتایج گذشته خود امکان یک بازی پر برخورد داشتند، قضاوت کند.

شاگردان مهدی رحمتی  با این پیروزی با امتیاز ۱۵ به جایگاه ۱۱ و تیم نساجی با امتیاز ۹ به جایگاه ۱۴ رسیدند.

در ابتدای بازی هر دو تیم سعی در براندازی رقیب داشتند که برخوردهایی نیز در آن شکل گرفت و در دقیقه ۹ بازی محمد مهدی نظری از تیم نساجی، اولین کارت زرد را به دست آورد.

بازیکنان ۲ تیم سعی کردند دروازه حریف را بگشایند و این اتفاق در دقیقه ۲۸ و برای شهرخودرو رخ داد تا امیر قاسمی نژاد نتیجه بازی را به نفع تیم خود رقم بزند.
بعد از این اتفاق هر دو تیم تا پایان نیمه اول سعی کردند سهم بیشتری از توپ داشته باشند.

در دقایق پایانی این نیمه علی سامره به علت اعتراض‌های مکرر کارت زرد از سوی داور دریافت کرد.

در نیمه دوم مربیان با تغییراتی که در ترکیب ۲ تیم به عمل آوردند، سعی کردند نتیجه را به نفع خود تغییر دهند و این نیمه نیز با تنشها و برخورد هایی نیز همراه بود که نتیجه آن دریافت کارت های زرد بسیار در این نیمه و اعمال چهار دقیقه وقت اضافه برای این نیمه بود.

ضربه های رد و بدل شده و ضد حمله ها تا دقایق پایانی این بازی نتوانست نتیجه بازی را تغییر دهد و دو تیم با نتیجه کسب شده یک بر صفر به رختکن رفتند.
مهدی رحمتی سرمربی شهر خودرو برای این بازی از میلاد فراهانی، محمدعرفان معصومی، علی نعمتی، فرشاد فرجی، رضا یزدان ‌دوست، امیرحسین کریمی، اکبر صادقی، صادق صادقی، رحمان جعفری، امین قاسمی ‌نژاد، حسین مهربان استفاده کرد.

در ترکیب تیم نساجی هم نیما میرزازاد، حامد شیری، مجتبی بیژن، سعید غلامعلی ‌بیگی، آرمان قاسمی، علی داوران، روزبه شاه ‌علی‌ دوست، میلاد کمندانی، مهرداد بایرامی، امیرحسین یحیی ‌زاده، محمد مهدی نظری با هدایت مجید جلالی سرمربی این تیم در بازی حضور یافتند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha