یک واحد تولیدی در شهرستان آشتیان استان مرکزی به بهره‌برداری رسید

اراک - ایرنا - یک واحد تولید ایزوگام روز چهارشنبه با حضور استاندار مرکزی و چند تن از مسئولان محلی در شهرک صنعتی شهرستان آشتیان به بهره‌برداری رسید.

استاندار مرکزی بعد از افتتاح این طرح در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۵۰ میلیارد ریال برای احداث این واحد تولیدی هزینه شده و با بهره‌برداری از آن برای ۱۵ نفر زمینه اشتغال فراهم شده است.
«سید علی آقازاده» افزود: مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی مورد بازدید در روز جاری با مدیران دستگاه‌های ذیربط مورد پیگیری و بررسی قرار می‌گیرد و نتایج آن  طی یک ماه آتی از سوی فرماندار آشتیان اطلاع رسانی می‌شود.

وی روند پیشرفت  طرح های عمرانی و اقتصادی  شهرستان آشتیان را  امیدبخش قلمداد  کرد و گفت:  عملیات ساخت سالن شهید علامه آشتیانی یکی از طرح های بزرگ فرهنگی و مورد توجه اهل علم است که با جدیت دنبال می‌شود و در بهار سال ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد.

وی بیان کرد : طرحهای عمرانی متعددی در دهه مبارک فجر امسال در آشتیان به بهره‌برداری می‌رسد که نقش مهمی در رفاه مردم این منطقه خواهند داشت.
نشست بررسی طرح مسکن ملی و  مشکلات شهرداری آشتیان،  بازدید از پارک و مجتمع خدماتی گردشگری در حال ساخت میرزا حسن آشتیانی و  چند طرح  تولیدی   از کارخانه آرد سبوس گل آذین گندم آشتیان از جمله برنامه های سفر استاندار مرکزی به شهرستان آشتیان بود.

آشتیان از توابع استان مرکزی از شمال به تفرش و قم و از جنوب به اراک و محلات محدودمی شود و یک هزار و ۳۴۸ کیلومتر مربع مساحت دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha