انفجار کپسول گاز در خنج، اعضای یک خانواده را مصدوم کرد

شیراز-ایرنا- مسوول مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی شهرستان خنج گفت: بر اثر انفجار کپسول گاز مایع در آشپزخانه‌ای در روستای هفتوان از توابع این شهرستان، چهار نفر از اعضای یک خانواده دچار سوختگی شدید شدند و برای ادامه درمان به وسیله بالگرد به شیراز انتقال یافتند.

محمد رفیع صادقی، چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اعضای این خانواده که شامل یک زن و مرد و ۲ فرزندشان هستند با سوختگی بین ۶۰ تا ۸۰ درصد به بیمارستان نبی اکرم (ص) خنج انتقال داده شدند اما به علت شدت جراحات وارده، پس از اقدامات اولیه درمانی در این بیمارستان برای ادامه معالجه به وسیله بالگرد به شیراز منتقل شدند.   

به گفته وی، علت این حادثه از سوی مسوولان ذی‌ ربط در دست بررسی است.

مصدومیت چهار نفر بر اثر واژگونی خودرو سواری در خنج 

مسوول مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی شهرستان خنج همچنین بیان کرد: واژگونی یک دستگاه خودرو پژو در کیلومتر پنج محور خنج - لار در حوالی منطقه چهل گزی، موجب مصدومیت چهار نفر از سرنشینان این وسیله نقلیه شد.

صادقی اظهار داشت: مصدومان این حادثه هم اینک در بیمارستان نبی اکرم (ص) خنج بستری هستند و دلیل وقوع این سانحه نیز در حال بررسی است.

بنا به اظهار مسوولان شهرستان خنج، کم عرض بودن محورهای مواصلاتی این شهرستان به ویژه در مسیر خنج - قیر و خنج به لار، موجب بروز حوادث دلخراش رانندگی شده است و در ۶ ماه گذشته ۹ نفر بر اثر تصادف در مسیرهای نام برده، جان خود را از دست دادند.  

شهرستان خنج در فاصله ۲۶۵ کیلومتری جنوب شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها