فرماندار سروآباد:‌ ۱۲۰ طرح عمرانی و خدماتی در سروآباد افتتاح می‌شود

سنندج - ایرنا - فرماندار سروآباد گفت:‌ در گرامیداشت برنامه های دهه فجر بیش از ۱۲۰ برنامه مختلف و پروژه در سطح شهرستان با اعتبار بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش ایرنا،‌ یوسف باشی روز چهارشنبه در جلسه برنامه ریزی گرامیداشت دهه فجر با تبریک فرا رسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت:‌ باید تلاش کنیم همه برنامه های این دهه با محوریت مردم برگزار شود.

وی بر لزوم انتقال فرهنگ انقلاب به نسل های آینده تاکید کرد و افزود:‌ امسال که ۴۲ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد، فرهنگ و ارزش های آن باید بیشتر به نسل های آینده و جوان بیشتر منتقل شود.

فرماندار سروآباد یادآور شد: امسال برخلاف سال های قبل برنامه های دهه فجر به دلیل شیوع ویروس کرونا متفاوت برگزار می شود لذا آذین بندی و نورافشانی سطح شهرستان باید به صورت ویژه انجام و تمام برنامه ها با حفظ پروتکل های بهداشتی و با نظارت ستاد هماهنگی برنامه های دهه فجر باشد.

وی با اشاره به اینکه در گرامیداشت برنامه های دهه فجر بیش از ۱۲۰ برنامه مختلف و پروژه در سطح شهرستان با اعتبار بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید گفت: ۲۰ برنامه به صورت شاخص و پروژه های افتتاح شده در بخش های عمرانی، کشاورزی، خدماتی و ورزشی است که در دهه فجر به بهره برداری می رسد.

باشی تاکید کرد: امروز که دشمنان انقلاب علیه نظام و انقلاب اسلامی از هرگونه توطئه و نقشه های شوم و شیطانی دریغ نمی‌کنند وظیفه همه ما است که در صحنه های مختلف که یکی از مهمترین آنها گرامیداشت برنامه های دهه فجر است حضوری پرشور داشته باشیم.

وی دهه فجر را بهترین فرصت برای بیان عملکرد و خدمات نظام بیان کرد و افزود: مسوولان از این فرصت در راستای بیان عملکرد و خدمات نظام به مردم استفاده کنند و در بین مردم بیشتر حضور پیدا کرده و نقش نظام و انقلاب را در جامعه تبیین کنند.

فرماندار سروآباد گفت: برگزاری میز خدمت در روستاهای محروم شهرستان با حضور مسوولان به ویژه ادارات خدمات رسان می تواند بیان کننده عملکرد و خدمات صادقانه و بی منت انقلاب به مردم باشد.

وی ضعف در فضای مجازی را یادآور شد و گفت: همه ما در بیان اقدامات و خدمات انقلاب در فضای مجازی ضعیف عمل کرده ایم لذا باتوجه به ضرورت اهمیت و جایگاه فضای مجازی باید در این عرصه بیشتر فعال باشیم.

از ۱۲ بهمن ماه سال ۱۳۵۷ سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی تا ۲۲ بهمن ماه ۵۷ که انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید دهه فجر نامگذاری شده و این ایام هر سال جشن گرفته می شود و امسال چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

شهرستان سروآباد با ۲ بخش مرکزی و هورامان و بیش از ۵۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۹۰ کیلومتری از سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و ۲۴ کیلومتر مرز با کشور عراق دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها