قاچاقچی موادمخدر در بزرگراه حکیم تهران به دام پلیس افتاد

تهران- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری قاچاقچی مواد مخدر خبر داد و گفت: در تعقیب و گریز در بزرگراه حکیم، ۵۱۲ کیلو تریاک از خودرو متهم کشف شد.

به گزارش ایرنا از پلیس تهران، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند روز چهارشنبه بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه ای مواد افیونی با سفر به استان های جنوبی کشور، مواد مخدر خریداری کرده و قصد دارد با یک دستگاه خودرو آریسان به تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار گروهی از ماموران عملیات ویژه پلیس قرار گرفت.

وی عنوان کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی، مسیر حرکت خودرو متهم شناسایی و در رصدهای اطلاعاتی به دست آمد،  متهم قصد دارد از سمت  غرب تهران وارد تهران شود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با بیان اینکه رصدهای اطلاعاتی ادامه داشت تا اینکه بامداد روز گذشته به دست آمد که خودرو متهم در حال تردد در بزرگراه حکیم است، افزود: گروهی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر به اتوبان حکیم اعزام و موفق شدند در یک عملیات پلیسی خودرو متهم را  متوقف و در بازرسی از داخل آن ۵۱۲کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک کشف کنند.

حسنوند خاطر نشان کرد: متهم به همراه مواد مخدر کشف شده برای سیر مراحل قانونی به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت منتقل و تحقیقات از متهم در جهت دستگیری دیگر مرتبطین پرونده ادامه دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =