شناسایی ریسک‌ منابع‌انسانی نیازمند تلاش جهادی، بنیادی و عالمانه است

مدیرعامل بیمه کوثر گفت: شناسایی ریسک‌های منابع‌انسانی با تلاش جهادی، بنیادی و عالمانه کارشناسان در زمینه‌های مختلف میسر می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه کوثر، مجید مشعلچی فیروزآبادی در هفتمین همایش مدیریت ریسک و بیمه با رویکرد منابع‌انسانی، اظهار داشت: صنعت بیمه، صنعتی انسان‌محور بوده که پیشرفت و عقب‌ماندگی آن ناشی از ریسک‌های منابع‌انسانی و نیز ریسک‌های موجود در این عرصه بیشتر از بخش‌های دیگر صنعت بیمه است.

وی جذب و نگه‌داشت نیروی‌انسانی و آموزش‌های توسعه‌ای را عامل پیشرفت شرکت‌های بیمه عنوان کرد و افزود: شرکت‌های بیمه با بهره‌مندی از افراد جوان، خلاق، عالم، نواور، باانگیزه و بانشاط و نیز تجربه و دانش افراد باسابقه می‌توانند ریسک‌های موجود در زمینه منابع‌انسانی را کاهش دهند.  

مدیرعامل بیمه کوثر خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه نیروی‌انسانی بزرگ‌ترین سرمایه و دارایی هر شرکتی است، بنابراین مدیران شرکت‌ها با گزینش مناسب و به‌کارگیری افراد مجرب، کاردان و مسلط به دانش روز می‌توانند در فضای رقابتی به فعالیت بپردازند.

وی با اشاره به اینکه همایش، بهانه‌ای برای گردآمدن و گرداوری مطالب و متون پیشران و تغذیه‌کننده صنعت بیمه است، عنوان کرد: از سال ۹۳ تا امسال این همایش با رویکردهای دارایی‌های نامشهود، بیمه‌های زندگی، بیمه‌های اتومبیل، مالی، بازار، فن‌اوری اطلاعات و ارتباطات و منابع‌انسانی برگزار شد.  

مشعلچی فیروزآبادی در پایان از تمامی مسئولان، معاونان و مدیران بیمه مرکزی، سندیکای بیمه‌گران و پژوهشکده بیمه، اعضای هیات‌مدیره و مدیران‌عامل شرکت‌های بیمه، مدیران، کارشناسان، اعضای شبکه فروش و فعالان صنعت بیمه که در این همایش به صورت غیرحضوری شرکت کردند، تشکر و قدردانی کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

سرخط اخبار اقتصاد