مردم از تخفیف ۲۰ تا ۷۰ درصدی نمایشگاه سراسری کتاب استفاده کنند

ایلام - ایرنا - معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: مردم از فرصت برگزاری نمایشگاه سراسری مجازی کتاب و ارایه تخفیف ۲۰ تا ۷۰ درصدی بهره مند شوند.

یونس قیطانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نخستین نمایشگاه مجازی سراسری کتاب اول تا ششم بهمن برگزار می شود و عموم مردم ‌می توانند با مراجعه به وبسایت نمایشگاه به آدرس www.tehranbookfair.ir، کتاب خریداری کنند.

وی ادامه داد: کتاب های بخش داخلی نمایشگاه با ۲۰ درصد تخفیف و کتاب های بخش خارجی نیز با برقراری تخفیف ۵۰ تا ۷۰ درصد ارایه می شوند.

وی با ذکر اینکه هزینه پستی کتاب های خریداری شده برای مردم رایگان است، ادامه داد: بیش از یک هزار و ۵۰۰ ناشر از سراسر کشور در این نمایشگاه آثار خود را در معرض دید قرار داده اند.

وی با ذکر اینکه شماری از ناشران ایلام نیز در این نمایشگاه حضور دارند، گفت: از جمله ناشران استان ایلام حاضر در نمایشگاه نشر زاگرو است.

به گفته وی، مطابق با روند سال های گذشته امسال نیز اعتبار خرید کتاب به صورت بن کتاب به اعضای هیات علمی دانشگاه ها و دانشجویان و طلاب تعلق می گیرد و یارانه خرید کتاب به صورت اعتبار خرید به کد ملی متقاضیان اختصاص می یابد و نیاز به واریز وجه نیست.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام یادآور شد: بازدید از نمایشگاه به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها