۱۵۷ میلیارد تومان تسهیلات کرونایی در استان اردبیل پرداخت شد

اردبیل-ایرنا- مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: در مرحله اول و دوم حمایت از واحدها و مشاغل آسیب دیده از کرونا، ۱۵۷ میلیارد تومان تسهیلات کرونایی در استان پرداخت شده است.

به گزارش ایرنا، حسین وطن دوست روز چهارشنبه  در جلسه کمیته اقتصادی ستاد مدیریت استانی کرونا افزود: ۱۰۲ میلیارد تومان از این میزان در مرحله اول و ۵۵ میلیارد تومان در مرحله دوم پرداخت شده است.

وی بیان کرد: این تسهیلات به آسیب دیده‌های کرونا در حوزه‌های گردشگری ،فرهنگ و هنر، ورزش و ودیعه مسکن پرداخت شده است.

وطن دوست اظهار کرد: پرداخت این تسهیلات برای ثبت نام کنندگان بخش گردشگری و ورزشی تا پایان بهمن و برای ثبت نام کنندگان بخش فرهنگ و هنر تا پایان اسفند ادامه دارد.

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل تشریح کرد: پرداخت اقساط این تسهیلات از اردیبهشت ماه سال آینده آغاز می‌شود و لازم است اطلاع رسانی لازم به دریافت کنندگان این تسهیلات از سوی بانک‌ها و دستگاههای اجرایی مرتبط انجام شود.

وی بر اطلاع رسانی به افراد ثبت‌نام کننده برای بهره‌مندی و دریافت تسهیلات در موعد مقرر ازسوی دستگاه‌های مرتبط تاکید کرد و خواستار همکاری بانک‌های عامل در پرداخت‌ تسهیلات شد.

در این جلسه نمایندگان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، ورزش و جوانان، اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و بانک ها گزارشی از اقدامات انجام گرفته در راستای معرفی و پرداخت تسهیلات کرونایی در حوزه های خود ارائه کردند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =