۱ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۵۶
کد خبرنگار: 3090
کد خبر: 84192834
۲ نفر

برچسب‌ها

۳۳ اثر به جشنواره منطقه‌ای تئاتر «سنگر» در همدان ارسال شد

همدان- ایرنا- مدیر هنری و امورسینمایی بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان همدان با بیان اینکه جشنواره منطقه‌ای تئاتر «سنگر» فردا پنجشنبه پایان می یابد گفت: ۳۳ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

«امین لطفی شهپر» روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: جشنواره منطقه‌ای تئاتر «سنگر» با حضور هنرمندانی از استان های کردستان، کرمانشاه، ایلام و لرستان به میزبانی استان همدان برگزار شد.

وی اضافه کرد: این جشنواره دارای ۲ بخش منطقه ای و ملی بوده و برگزیدگان علاوه بر تجلیل به تهران برای حضور در جشنواره ملی معرفی می شوند.

لطفی شهپر گفت: جشنواره منطقه‌ای تئاتر «سنگر» ویژه نیروهای مسلح بوده که در دو بخش «خیابانی» و «صحنه ای» برگزار شده است که برگزیدگان تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی دریافت می کنند.

مدیر هنری و امورسینمایی بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان همدان با بیان اینکه فردا همزمان جشنواره استانی «سرو» نیز به کار خود پایان می دهد و برگزیدگان تجلیل می شوند ادامه داد: این بخش با ابتکار استان همدان انجام شده و تاکنون ۱۷ اثر به این جشنواره ارسال شده است.

لطفی شهپر خاطر نشان کرد: جشنواره استانی «سرو» در دو بخش خیابانی و نقالی است که محور این جشنواره در بخش خیابانی شامل موضوعاتی نظیر امنیت ملی، دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و مدافعان سلامت است.

وی اضافه کرد: همه هنرمندان عرصه دفاع مقدس می توانند در این جشنواره شرکت کنند و تاکنون برای بخش نقالی این جشنواره ۶ اثر ارسال شده است.

لطفی شهپر ادامه داد: در بخش جشنواره سرو تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به برگزیدگان هر بخش اعطا می شود و همچنین یک اثر در بخش نقالی تقدیر خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها