پیروزی آسان فولادسیرجان و شهرداری ورامین در لیگ برتر والیبال

تهران- ایرنا- تیم‌های فولاد سیرجان و شهرداری ورامین در آغاز هفته بیست و دوم لیگ برتر والیبال مقابل حریفان خود به راحتی پیروز شدند.

به گزارش ایرنا، هفته بیست و دوم لیگ برتر والیبال ایران امروز (چهارشنبه) با ۶ بازی به میزبانی تهران برگزار می‌شود. در مسابقات صبح امروز تیم‌های فولاد سیرجان و شهرداری ورامین با نتیجه سه بر صفر حریفان خود را شکست دادند.

در خانه والیبال تهران، فولاد سیرجان در سه ست پیاپی و با امتیازات ۲۷ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۳ مقابل خاتم اردکان پیروز شد. این مسابقه حاشیه عجیبی هم داشت و پس از برگزاری ست اول، تا آستانه لغو شدن هم پیش رفت. مشکلی که فدراسیون والیبال، علت آن را «اشتباه» دبیر کمیته رویدادها و مسابقات اعلام کرد.

فولاد سیرجان با این پیروزی با کسب ۱۴ برد و ۴۲ امتیاز، به صورت موقت تا رده چهارم جدول صعود کرد. خاتم اردکان هم با ۴ برد و ۱۵ امتیاز در رتبه دوازدهم باقی مانده است.

در مسابقه همزمان، شهرداری ورامین با امتیازات ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۲ و ۲۵ بر ۲۳ راه‌یاب ملل کردستان را شکست داد و به دهمین پیروزی فصل خود دست یافت.

پس از پایان این بازی، شهرداری ورامین با ۱۰ برد و ۳۱ امتیاز همچنان هفتم است و راه‌یاب ملل کردستان هم با ۲ برد و ۸ امتیاز در رتبه سیزدهم قرار دارد.

نتایج و برنامه مسابقات بدین شرح است

فولاد سیرجان ۳ - خاتم اردکان صفر

راه‌یاب ملل کردستان صفر - شهرداری ورامین ۳

ساعت ۱۴، خانه والیبال، سایپا تهران - هراز آمل

ساعت ۱۴، سالن فدراسیون، آذرباتری ارومیه - سپاهان اصفهان

ساعت ۱۷، خانه والیبال، پیکان تهران - شهداب یزد

ساعت ۱۷، سالن فدراسیون، شهرداری ارومیه - شهرداری قزوین

هورسان رامسر و شهرداری گنبد در این هفته استراحت داشتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

سرخط اخبار ورزش