استاندار: ظرفیت فضای مجازی برای فروش صنایع دستی بوشهر بکارگیری شود

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: با توجه به شرایط کرونایی و محدودیت‌‏های لحاظ شده در برپایی نمایشگاه انتظار است، فعالان حوزه صنایع دستی از ظرفیت فضای مجازی برای فروش محصول‎ خود استفاده کنند.

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز چهارشنبه در جریان بازدید مدیرعامل شرکت شهرهای جدید کشور از سرای محله شهر جدید عالیشهر افزود: اشتغال بیش از ۷۰ نفر از بانوان برای تولید صنایع دستی نقطه عطفی برای سرای محله شهر جدید عالیشهر است که باید زمینه برای توسعه کسب و کار آنها فراهم شود.

وی بیان کرد: اکنون عمده مشکل تولیدکنندگان این مرکز در بخش فروش است که باید در این حوزه تمرکز بیشتر برای بازاریابی داخلی و خارجی صورت گیرد.

گراوند ادامه داد: اینکه در چنین مرکزی و با کمترین امکانات بانوان کارآفرینی اقدام به تولید با کیفیت‎ترین صنایع دستی می‌کنند نشان از ظرفیت و شایستگی بانوان هم‌استانی است.

وی گفت: وجود چنین ظرفیت‌‏هایی در استان باعث شده تا آبپخش دشتستان به عنوان شهر ملی حصیر بافی و کپوبافی ایران تبدیل شود.

گراوند ادامه داد: تحقق این مهم بدون شک نگاه‌‏های بیشتری را به صنایع دستی این استان معطوف و به بهبود بازار فروش صنایع دستی استان نیز کمک شایانی می‎کند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر فت: با احداث سرای محله زیرساخت مناسبی برای بانوان کارآفرین این شهر ایجاد شده‌است.

علی مقاتلی افزود: در این ارتابط  از تمام ظرفیت‎های لازم برای حمایت از بانوان استفاده می‏‌شود تا بتوانند در تولید و اقتصاد خانوار نقشی چشمگیر ایفا کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها