حضور تماشاگران در ورزشگاه، مس رفسنجان را به دردسر انداخت

تهران- ایرنا- کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن جریمه نقدی باشگاه مس رفسنجان به خاطر ورود هواداران به زمین مسابقه، اعلام کرد که چنانچه این باشگاه نتواند از ورود تماشاگران جلوگیری کند، تنبیهات شدیدتری اعمال خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در مورد یک دیدار از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر اعلام کرد.

دیدار تیم‌های مس رفسنجان و سپاهان اصفهان در حالی در هفته هشتم از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم مس رفسنجان تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین مسابقه با توجه به شرایط کنونی رخ داد. این تیم به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

«حسن مرادی» مربی تیم مس رفسنجان نیز به دلیل فحاشی، تهدید و اهانت به داور باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند و به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است (این رای قابل تجدید نظر است). همچنین با توجه به دستور موقت صادره به شماره ۴۹۴، دو جلسه محرومیت اعمال شده و محرومیت دیگری ندارد. ضمن اینکه دستور موقت صادره منتفی است.

همچنین به تیم مس رفسنجان اخطار داده می‌شود چنانچه نتواند از ورود تماشاگرانش در شرایط کنونی جلوگیری کند، تنبیهات شدیدتری اعمال خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha