مومنی: لیگ‌جهانی استانبول برگزار شود به ترکیه می‌رویم

تهران- ایرنا- سرپرست دبیری فدراسیون کاراته گفت: چنانچه لیگ جهانی استانبول برگزار شود برای حضور در این مسابقات به ترکیه می‌رویم.

به گزارش ایرنا؛ فدراسیون جهانی کاراته سه‌شنبه شب از تغییر زمان برگزاری لیگ‌های جهانی به دلیل شرایط کرونایی خبر داد و طی آن مسابقات باکو و لیسبون به‌تعویق افتاد.

قرار است، لیگ‌جهانی استانبول به‌عنوان نخستین برنامه سال ۲۰۲۱ میلادی برگزار شود.

"وحید مومنی" در این خصوص روز چهارشنبه به ایرنا، گفت: برای حضور در مسابقات باکو و لیسبون برنامه ریزی کرده بودیم که اکنون شرایط تغییر کرد.

وی افزود: شب گذشته فدراسیون جهانی تغییرات را اعلام کرد که ما نیز جلسه‌ای برگزار خواهیم کرد تا شرایط را مورد بررسی قرار دهیم.

مومنی ادامه داد: چنانچه مسابقات استانبول در زمان اعلام شده برگزار شود، ملی‌پوشان ایران در مسابقات فوق شرکت می‌کنند تا پس از مدت‌ها روی تاتامی رفته و برای حضور در رویدادهای مهمتر آماده شوند. اکنون کرونا شرایطی ایجاد کرده که تمام جامعه کاراته جهان با مشکل مواجه شده‌اند و شرایط برای همه برابر است.

سرپرست دبیری فدراسیون کاراته در خصوص تعطیلی تمرینات تیم زنان به دلیل ابتلای سرمربی تیم به کرونا، گفت: جانب احتیاط را رعایت کرده و اردو را تعطیل کردیم تا سایر نفرات دچار مشکل نشوند. در خصوص شرایط ادامه اردوهای تیم ملی، بزودی تصمیم گیری خواهیم کرد.

وی در مورد شرایط برگزاری لیگ هم گفت: اقدامات اولیه انجام شده و مصمم به برگزاری لیگ هستیم تا دوباره شور و هیجان به نزد کاراته‌کاهای کشور بازگردد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

سرخط اخبار ورزش