انحراف به چپ در جاده‌های زنجان چهار قربانی گرفت

زنجان - ایرنا - جانشین پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: بر اثر وقوع سه فقره تصادف رانندگی در مسیرهای ارتباطی این استان / از ۲۴ تا ۲۷ دی ماه/ چهار نفر جان خود را از دست دادند.

سرهنگ مهدی میناخانی، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: حادثه نخست حوالی ساعت ۱۰:۳۰ صبح چهارشنبه /۲۴ دی ماه/ در کیلومتر ۴۵ مسیر ارتباطی زنجان - میانه و به علت انحراف به چپ از سوی راننده خودروی سواری اتفاق افتاد.

وی با اشاره به اینکه این حادثه رانندگی بین یک دستگاه کامیون و سواری پژو رخ داد، اظهار داشت: متاسفانه راننده خودروی سواری به دلیل شدت صدمات و جراحات وارده در صحنه تصادف جان باخت.

میناخانی افزود: حادثه دوم نیز ساعت ۹:۵۰ صبح جمعه /۲۶ دی ماه/ در مسیر ارتباطی سرچم به اردبیل، کیلومتر پنج حوزه استحفاظی زنجان و به علت انحراف به چپ خودروی سواری پژو پارس و برخورد با یک دستگاه کامیون عبوری از محل، روی داد و راننده خودروی سواری در دم فوت کرد.   

وی با بیان اینکه حادثه سوم نیز حوالی ساعت ۱۰:۲۷ صبح شنبه /۲۷ دی ماه/ در کیلومتر ۲۳ جاده ترانزیت زنجان - خدابنده، اتفاق افتاد،  افزود: در این حادثه رانندگی نیز یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه خودروی سواری ال‌نود به شدت برخورد و یکی از سرنشینان پراید در صحنه تصادف جان باخت و راننده و ۲ سرنشین دیگر پراید نیز به بیمارستان منتقل شدند.

میناخانی با بیان اینکه راننده خودروی سواری پراید نیز که به علت انحراف به چپ این حادثه را رقم زده بود به رغم تلاش پزشکان معالج در بیمارستان فوت کرد، ادامه داد: راننده خودروی سواری اول نود نیز که به بیمارستان انتقال یافته بود تحت درمان قرار گرفت.

به گزارش ایرنا،  در ۹ ماهه امسال ۱۷۷ زن و مرد در مسیرهای ارتباطی این استان بر اثر وقوع حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند که این میزان در مقایسه با پارسال (۹۸) که ۱۹۳ نفر بود ۱۱ درصد کاهش نشان می‌دهد.

استان زنجان پنج هزار و ۸۴۰ کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، ۲۰۰ کیلومتر آزاد راه، ۱۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۳۴۲ کیلومتر راه اصلی و ۹۷۴ کیلومتر راه فرعی است.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها