مدیر روابط عمومی:پیروزی خارج از خانه سپیدرود بسیار ارزشمند بود

رشت - ایرنا- مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت،پیروزی خارج از خانه تیم فوتبال سپیدرود رشت را بسیار ارزشمند و امیدوار کننده خواند.

رادنی دیدار  روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم سپیدرود در هفته پنجم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور در دیداری خارج از خانه در تبریز برابر تیم محتشم این شهر قرار گرفت و در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به برتری دست یافت که علاوه بر کسب اولین پیروزی خارج از خانه، این تیم با کسب سه امتیاز این دیدار توانست دوباره به رده دوم جدول رده بندی صعود کند.

وی ادامه داد: البته این پیروزی شیرین در حالی رقم خورد که تیم فوتبال سپیدرود رشت حدود ۲۰ دقیقه در این مسابقه ۱۰ نفره بود چون میلاد پورمحسن بازیکن سپیدرود در دقیقه ۷۲ پس از اصابت توپ به دستانش توسط داور از بازی اخراج شد.

وی بیان کرد: همچنین گلزنی پویا نزهتی برای سپیدرود نیز در دیدار برابر محتشم تبریز، یکی دیگر از نکات جالب این بازی بود چون این بازیکن باتجربه حدود ۱۶ ماه موفق به گلزنی نشده بود اما در این دیدار موفق به گلزنی شد.

دیدار خاطرنشان کرد: به هرحال بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود رشت با این پیروزی خارج از خانه از لحاظ روحی در شرایط مناسبی قرار گرفتند که امیدواریم بتواند در ادامه رقابت ها نیز، برابر حریفان خود پیروز و موفق به صعود به لیگ دسته اول شوئد.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت تصریح کرد: سپیدرودی ها با کسب این پیروزی خارج از خانه، تا پایان هفته پنجم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور و در گروه اول، با کسب ۹ امتیاز پس از تیم امید گناوه ۱۱ امتیازی، در مکان دوم جدول رده بندی قرار گرفت.   

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها