۳۰ دی ۱۳۹۹،‏ ۲۳:۴۵
کد خبرنگار: 1410
کد خبر: 84191087
۰ نفر

برچسب‌ها

سرپرست جدید شهرداری ارومیه انتخاب شد

ارومیه- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: غلامرضا عدل‌دوست که قائم مقام و معاون شهردار پیشین بود، با رای اعضا به عنوان سرپرست جدید شهرداری انتخاب شد.

مرتضی پیری سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در فرایند انتخاب سرپرست جدید شهرداری ارومیه، گزینه های مختلفی از معاونان شهرداری وجود داشت که در پایان غلامرضا عدل دوست با هفت رای موافق، ۲ رای مخالف و ۲ رای ممتنع به عنوان سرپرست جدید انتخاب شد.

وی اضافه کرد: مرتضی پیری و محمدرضا علیزاده امامزاده رای مخالف و مسعود پاکی و خالد حاتمی در این رای گیری، رای ممتنع دادند.

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه با رد فراخوان از شهروندان برای ارائه برنامه مدیریت شهری اظهار کرد: این پیشنهاد از مصوبه شورای شهر کنار گذاشته و به مصوبه تبدیل نشد.

پیری گفت: قرار بر این است که گزینه های مختلف مد نظر اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه مورد بررسی تحلیلی قرار گرفته و شهردار جدید از بین آنان انتخاب شود.

به گزارش ایرنا، محمد حضرت پور که طی هفته گذشته توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) بازداشت شده بود، امروز با موافقت استاندار آذربایجان غربی با درخواست بازنشستگی، از شهرداری ارومیه بازنشسته شد.

ارومیه ۸۰۰ هزار نفر جمعیت و بیش از ۱۱ هزار هکتار مساحت دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =