سرمربی تیم فرش آرا: بازی های فوتسال پخش زنده شود

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم فوتسال فرش آرا مشهد با انتقاد از عدم پخش زنده تلویزیونی بازی تیم های مس سونگون و فرش آرا گفت: در شرایط کرونایی این حق مسلم هواداران است تا از طریق تلویزیون بازی را تماشا کنند.

مجید مرتضایی روز سه شنبه پس از دیدار با مس سونگون در گفتگو با خبرنگار ایرنا، افزود : به رغم اینکه میلیارد ها تومان هزینه می شود ولی هواداران بازی بسیار خوب تیم های فوتسال را نمی توانند به صورتزنده مشاهده کنند.

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا خاطر نشان کرد:  تیم مس در این فصل پنج بازی انجام داده است ولی ما نتوانستیم یک کلیپ یک دقیقه ای از بازی این تیم به دست آوریم تا آنالیز کنیم.

مرتضایی اضافه کرد: در شرایط کرونایی موجود در جامعه که تماشاگران نمی توانند در سالن ورزشی مسابقات حضور یابند و از لذت دیدین این ورزش زیبا محروم شده اند، وظیفه صدا و سیما خطیرتر است.

وی در مورد بازی امروز تیمش مقابل مس سونگون عنوان کرد: شاهد بازی تماشایی از هر ۲ تیم بودیم و تیم مس توانست بازی را در دست بگیرد ولی در پنج دقیقه پایانی بازی این تیم فرش آرا بود که مالکیت بازی را در اختیار داشت تا ۲ گل از گل های دریافتی را جبران کند.

مرتضایی اظهار کرد: معتقد هستم یکی از تیم هایی که به مرحله بعدی صعود خواهد کرد تیم مس می باشد.

تیم مس سونگون ورزقان از هفته هفتم لیگ برتر فوتسال امروز سه شنبه در یک دیدار پر گل توانست تیم فرش آرای مشهد را با نتیجه ۵ بر ۳ شکست دهد و با کسب ۱۳ امتیاز به رده دوم جدول لیگ برتر فوتسال گروه ب صعود کند و تیم فرش آرا با ۱۱ امتیاز به رده سوم سقوط کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =