تیم فوتبال شهرخودرو بازی سختی با تیم نساجی در پیش دارد

مشهد-ایرنا- مربی تیم فوتبال شهرخودرو خراسان گفت: تیم ما در بازی فردا چهارشنبه، مقابل تیم نساجی مازندران و مربی جدید و باتجربه اش مجید جلالی بازی سختی در پیش دارد.

محمد نوازی روز سه شنبه در نشست خبری پیش از بازی با نساجی مازندران افزود: بازی با نساجی حساس خواهد بود چرا که ۲ تیم اخیرا در در جدول نتیجه نگرفته اند و در این دیدار به دنبال جبران هستند.
وی نساجی را تیم ریشه داری دانست و ادامه داد: چند بازی اخیر نساجی را تحلیل کرده و نقاط قوت و ضعف حریف را به دست آورده ایم و امیدوارم بتوانیم با انگیزه و تمرکز سه امتیاز بازی را کسب کنیم.
 مربی تیم فوتبال شهرخودرو خراسان با بیان این که این تیم در بازی فردا بازیکن محروم ندارد افزود: متاسفانه سیف اللهی، فرامرزی، جعفری و محمد زاده مصدوم هستند و در بازی فردا نمی‌توانند تیم را یاری کنند.

نوازی دلیل جدایی مربی بدنساز تیم شهر خودرو را مشکلات خانوادگی وی عنوان کرد و ادامه داد: فرد جایگزین این مربی با درخواست و تایید سرمربی سید مهدی رحمتی تعیین خواهد شد.

سرمربی نساجی مازندران نیز در این نشست گفت: در شرایطی هستیم که باید سریع تغییرات را در تیم ایجاد کنیم لذا قدم اول نیز بازی فرداست و با تکیه بر خلاقیت بازیکنان امیدواریم بازی را ببریم.
مجید جلالی زامهران و قاید رحمتی را بازیکنان آسیب دیده و غایب دیدار فردا چهارشنبه معرفی کرد و افزود: برای شناخت جایگاه واقعی تیم نساجی باید صبر کرد اما آنچه می توانم با اطمینان بگویم این است که این تیم با جایگاه اصلی خود فاصله دارد.

فردا چهارشنبه در ادامه رقابتهای هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال کشور تیم شهرخودرو در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد میزبان نساجی مازندران خواهد بود.

هم اکنون شهرخودرو و نساجی مازندران به ترتیب در رده‌های ۱۳ و ۱۴ جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha