روابط عمومی وزارت بهداشت درگذشت «شیده لالمی» را تسلیت گفت

تهران - ایرنا - مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درگذشت «شیده لالمی» دبیر اجتماعی روزنامه همشهری را به جامعه رسانه‌ای و خانواده وی تسلیت گفت.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از وبدا، در متن این پیام تسلیت آمده است: آن را که خبر شد، خبری باز نیامد. خبر درگذشت نابهنگام خانم شیده لالمی جامعه مطبوعاتی کشور را به سوگ نشاند.

در این پیام تصریح شده است: مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فقدان روزنامه نگار متعهد و برجسته کشور، دبیر محترم اجتماعی روزنامه همشهری را به جامعه رسانه ای و خانواده محترم لالمی تسلیت و تعزیت عرض می نماید. بدون تردید آثار قلمی و تاثیر گزارش های میدانی ایشان در خاطر اهل قلم ماندگار است. بدین وسیله، از درگاه پروردگار بی همتا برای آن مرحومه علو درجات و رحمت بی پایان و برای بازماندگان بردباری و شکیبایی مسالت می نماید.

به گزارش ایرنا، شیده لالمی از روزنامه‌نگاران صاحب سبک ایران، در اثر گازگرفتگی ۲۷ دی ماه دارفانی را وداع گفت.

او دانشجوی دکتری ارتباطات و دبیر پیشین ایرنا ۲۴ بود. لالمی همچنین سابقه کار در خبرگزاری میراث را در کارنامه داشت و دبیر اجتماعی روزنامه همشهری بود.

گزارش‌های اجتماعی او از معضلات شهری مانند گزارش گورخواب‌ها، محیط‌های شهری و تجاری، مشکلات و چالش‌های حوزه زنان در رسانه‌ها بازتاب یافت و مورد توجه قرار گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

سرخط اخبار جامعه