دبیرخانه «جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات» در سمنان افتتاح شد

سمنان- ایرنا- دبیرخانه «جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات» واقع در فرهنگسرای کومش سمنان روز سه شنبه با حضور معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات در بخش مطبوعات و رسانه با هدف تولید آثار فاخر قرآنی توسط خبرنگاران و روزنامه‌نگاران برگزار می‌شود و بخش تخصصی جشنواره، فعالان مطبوعات، خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری دارای مجوز را شامل می‌شود. 

فرشید فلاح ادامه داد: این جشنواره که در ۲ دوره گذشته خود فقط در بخش‌ مطبوعات و رسانه برگزار شده بود، امسال بخش دیگری با حضور عامه مردم به‌عنوان فضای مجازی خواهد داشت.

وی افزود: بخش تخصصی آثار در بخش‌های تیتر، گزارش، خبر، مصاحبه، عکس و یادداشت و  بخش مردمی نیز در زمینه‌هایی چون فیلم، عکس، دل نوشته و متن ادبی با حضور عامه مردم برگزار می‌شود. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان ادامه داد: برنامه‌ریزی جشنواره به گونه‌ای تنظیم شده است که مهلت ارسال آثار و همچنین اختتامیه این جشنواره اردیبهشت‌ سال ۱۴۰۰  به میزبانی استان سمنان برگزار شود.

به گزارش ایرنا، معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای شرکت در شورای قرآنی استان سمنان، افتتاح دبیرخانه جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات، بازدید از دبیرخانه پایتخت کتاب و نشست با روسای مراکز قرآنی به استان سمنان سفر کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha