مشارکت حداکثری در انتخابات راهبرد اصلی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب است

اراک - ایرنا - رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و بهره‌گیری از نیروهای خدوم در حیطه مدیریتی کشور، مهمترین هدف شورای ائتلاف نیروهای انقلابی است که برای تحقق این اهداف، برنامه‌ریزی‌های مهمی در سطح کلان تدوین شده است.

حجت الاسلام سید «احمد میرمهدی» روز سه‌شنبه در جمع اصحاب رسانه افزود: ۱۰ کمیته تخصصی در این شورا تشکیل و تمامی امور بر اساس ضوابط کارشناسی دنبال می‌شود.

وی تصریح کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی متشکل از نیروهای دلسوز نظام هستند که با همان شور و نشاط اوایل انقلاب وارد صحنه‌های سیاسی کشور شده‌اند.

حجت الاسلام میرمهدی ادامه داد: با فعالیت شورای ائتلاف، زمینه وحدت و همدلی تمامی جریان‌های انقلابی فراهم شده و این مهم‌ در جریان انتخابات سال گذشته نیز به خوبی قابل مشاهده بود و با راهیابی کاندیداهای این شورا به مجلس شورای اسلامی باعث تشکیل مجلس انقلابی شد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان مرکزی اظهار داشت: هدف این شورا در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستای سال آینده انتخاب افراد دلسوز شهروندان و نظام و در نهایت نیز تشکیل یک دولت انقلابی در طراز دولت شهید رجایی است. 

حجت‌الاسلام میرمهدی بیان کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلابی علاوه در مرکز استان در شهرستان‌های مختلف استان مرکزی نیز تشکیل شده و از تمامی شخصیت‌های برجسته انقلابی در احزاب مختلف دعوت به همکاری می‌نماید. 

وی اضافه کرد: ثبت‌نام کاندیداهای شورای شهر شورای ائتلاف از ۱۲ بهمن ماه امسال آغاز و به مدت یک ماه نیز ادامه دارد و بعد از مهلت ثبت نام توانمندی‌های افراد در کمیته ارزیابی که متشکل از نیروهای باسابقه در تمامی مسائل عمرانی، شهرسازی، فرهنگی و اجتماعی است مورد بررسی قرار می‌گیرد و به میزان ۲ برابر مورد نیاز تائید و پس از رای گیری در شورا لیست‌های نهایی معرفی می‌شوند. 

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان مرکزی گفت: برخورداری از تفکرات انقلابی، تسلط به وظایف شورا، دارا بودن سوابق علمی و مدارک مرتبط با حوزه فعالیت شورا از مهمترین ویژگی‌هایی است که کاندیداهای شوراها باید از آن‌ها برخوردار باشند. 

حجت‌الاسلام میرمهدی بیان کرد: این شورا از هیچ مرکز دولتی پشتیبانی نمی‌شود و تمامی هزینه‌های خود را از کمک‌های مردمی تامین می‌کند.

۲۵ شعبه احزاب کشوری، هفت تشکل مستقل سیاسی استانی،۱۵۷ تشکل صنفی،تخصصی و خیریه و ۲۵ انجمن اسلامی،پایگاه بسیج و شورای صنفی دانشجوی در استان مرکزی فعالیت دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha