۳۰ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۳
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 84190418
۰ نفر

برچسب‌ها

رییس جدید هیات والیبال استان زنجان انتخاب شد

زنجان - ایرنا - در مجمع انتخابات هیات والیبال استان زنجان، روح الله حسنی با کسب ۱۰ رای از ۱۷ رای ماخوذه، برای چهار سال آتی به عنوان رییس جدید این هیات انتخاب شد.

به گزارش ایرنا، در این مجمع انتخاباتی که ظهر سه شنبه/ ۳۰ دی ماه/ در سالن جلسات مجموعه ورزشی انقلاب زنجان و با حضور محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال، علی خلیلی و محمدعلی حمزه پور به ترتیب مدیر و معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان و ۱۷ نفر از اعضای مجمع برگزار شد، حسنی با کسب اکثریت آرا، سکان هدایت این هیات را عهده دار شد و جلیل جزونقی نیز موفق به کسب ۷ رای شد.

در این مجمع، محمدرضا معصومی تبار زنجانی قبل از آغاز رای گیری انصراف داد و به نفع روح الله حسنی کنار رفت و پس از انجام رای گیری نیز کار شمارش آراء ریخته شده به صندوق با حضور سه ناظر به عنوان نماینده (شهرستان ها، مربیان و باشگاه ها) در شمارش رای ها، نظارت کردند تا در قرایت نام نامزدها، شک و شبهه‌ای پیش نیاید.   

گفتنی است علی صمیمی در هشت سال اخیر به عنوان رییس هیات این رشته ورزشی زنجان مشغول به فعالیت بود که از اوایل امسال از سمت خود کنار رفت و هادی شهبازی به عنوان سرپرست بر صندلی این هیات تکیه زد که در پایان از تلاش و خدمات این ۲ نفر نیز قدردانی به عمل آمد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها