۳۰ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۱۲
کد خبرنگار: 1061
کد خبر: 84190247
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نماینده صومعه سرا خواستار شفاف سازی وضعیت بورس شد

تهران- ایرنا- نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین نامه‌ای از هیات رییسه مجلس خواست که جلسه‌ای برای شفاف‌سازی وضعیت بورس تشکیل شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سید کاظم دلخوش اباتری در جلسه علنی سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی و در تذکر آیین نامه‌ای گفت: تذکر نخست درباره روشن شدن وضعیت بورس است تا آشوبی که اکنون در کشور برای بورس بوجود آمده تعیین تکلیف شود و از هیات رییسه مجلس می‌خواهیم جلسه‌ای برای شفاف سازی وضعیت بورس تشکیل دهند.

نماینده مردم صومعه سرا ادامه داد: در فصل سرما قرار داریم و بهتر است شرایط لازم برای جلوگیری از غافلگیری مردم در برف و سرما فراهم شود تا مردم دچار مشکل نشوند.

وی با اشاره به عدم اجرای درست قانون همسان سازی از هیات رییسه خواست جلسه‌ای برای بهبود شرایط بخش کشاورزی به ویژه در شهرهای شمالی کشور تشکیل شود.

علی نیکزاد نایب رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر اباتری گفت: همین امروز کمیسیون اقتصادی با حضور وزیر اقتصاد و رییس سازمان بورس تشکیل جلسه می‌دهد و پیگیری حقوق مردم است. اما باید مردم بدانند در حقیقت شرایط بورس را باید افرادی پاسخ دهند که مردم را به بورس دعوت کردند.

همچنین احمد امیرآبادی فراهانی در تذکری به وزیر بهداشت و درمان گفت: اینکه به نحوی در رسانه‌ها مطرح شده که کرونا از شهر قم به دیگر شهرها سرایت کرده است در حقیقت دین‌هراسی است.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وضعیت بورس را نیز باید مسوولان مربوطه پاسخ دهند و مجلس در این زمینه پیگیر است و پاسخگو نیست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

سرخط اخبار سیاست