تخصیص اعتبار ۸۷ میلیاردی بنیاد مستضعفان به تعدادی از مددجویان بهزیستی

تهران - ایرنا - رئیس سازمان بهزیستی کشور از تخصیص اعتبار ۸۷ میلیارد ریالی بنیاد مستضعفان به عنوان کمک هزینه معیشتی مددجویان مستمری‌بگیر خبر داد و گفت: این مبلغ برای خانواده‌های مددجوی مستمری بگیر شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و بندرماهشهر به تعداد ۱۶ هزار خانوار است.

وحید قبادی دانا روز سه شنبه در فایل صوتی که در اختیار ایرنا قرار گرفت، افزود: برای هر خانوار مبلغ ۵۰۰ هزار تومان کمک هزینه معیشتی برای کارت بانکی آنها شارژ شده است. همچنین فرزندان امدادبگیر و فرزندان مقیم مرکز شبانه روزی و همچنین فرزندان زنان سرپرست خانوار در شهرستان دزفول نیز به تعداد هزار و ۴۵۰ نفر هر یک مبلغ ۵۰۰ هزار تومان کمک هزینه معیشتی بر روی کارت بانکی خود دریافت کردند.

وی ادامه داد: در دوران شیوع ویروس کرونا و آثار مخرب آن بر روی تشدید مسائل اقتصادی به خصوص برای اقشار ضعیف و همچنین مددجویان سازمان بهزیستی، کمک هایی در این دوره از دستگاه ها و نهادهای مختلف گرفتیم. به طور مثال در پی دستور رییس بنیاد متسضعفان انقلاب اسلامی در سفری که به استان خوزستان داشت، مبلغ ۸۷ میلیارد ریال را به کمک هزینه معیشتی اختصاص دادند.

رئیس بهزیستی کشور گفت: باید از بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به دلیل کمک های خوبی که در دوره شیوع ویروس کرونا به مددجویان سازمان بهزیستی داشتند نهایت قدردانی و تشکر را داشته باشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

سرخط اخبار جامعه