سرلشکر سلامی: رزمایش‌ها بخش مهمی از سیاست بازدارندگی ایران است

تهران- ایرنا- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رزمایش‌ها بخش مهمی از سیاست بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش ایرنا، ‌سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی روز سه‌شنبه در حاشیه همایش سراسری مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اشاره به رزمایش پیامبر اعظم(ص) اظهارکرد: اینگونه رزمایش‌ها بخش مهمی از سیاست بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران است که دشمنان این مملکت در محاسبات یا برآورده‌هایشان نسبت به قدرت دفاعی کشور عزیز ایران دچار خطای در محاسبه نشوند و اراده ملت عزیز ایران را برای دفاع از همه دستاوردهای انقلاب باشکوه خود دفاع از استقلال و تمامیت ارضی و اقتدار خودشان، را کاملاً بدانند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: این رزمایش برای ملت عزیز ایران مایه آسایش، آرامش و امنیت و اعتماد به نفس بود و هم برای دشمنان جمهوری اسلامی این پیام جدی و واقعی را داشت که ما با هیچ‌کس در موضوع دفاع از هویت و استقلال و عزت و شرف خود تعارف نداریم و در مقابل دشمنان همیشه آماده هستیم و دستان ما به نیابت از ملت عزیز ایران همیشه روی ماشه است.  

سلامی ادامه داد: فرزندان انقلابی این ملت چه در مرزها و چه در قلب سرزمین و اعماق سرزمین‌های دوردست آمادگی دارند که از این ملت در همه شرایط دفاع کنند. البته ما از ملت عزیز ایران صمیمانه تشکر می‌کنیم و قدردان آنها هستیم و خود را فدایی آنها می‌دانیم که در سخت‌ترین لحظه‌های تاریخ صفحات زرینی از شجاعت، صبر، ایستادگی و ثبات قدم آفریدند و الهام‌بخش ما در حرکت‌های دفاعی شدند.

وی تاکید کرد: ما مطمئنیم که همه روندهای سیاسی و امنیتی همانطور که تا امروز به نفع ملت ایران رقم خورده از این به بعد هم همینگونه خواهد بود.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: ملت عزیز ایران و همه جهان امروز انحطاط و زوال و سردرگمی و درماندگی دشمنانی که به ظاهر بزرگ بودن را می‌بینند و در عین حال می‌بینند این ملت چقدر عزیز و مقتدر بر سر آرمان‌ها و اصول خود ایستاده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =