۱۰ هزار پرس غذای گرم در زاهدان توزیع شد

زاهدان-‌ ایرنا- فرمانده پایگاه بسیج شهدای کارمند دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: ۱۰ هزار پرس غذای گرم در تداوم رزمایش کمک‌های مومنانه به یاد سردار شهید سلیمانی در این شهرستان طبخ و میان نیازمندان توزیع شده است.

نادر میری روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: از ابتدای شیوع کرونا و پس از فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه خدمات شایانی در حوزه توزیع بسته‌های معیشتی در بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان از این ویروس و همچنین تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی از سوی بسیج شهدای کارمند دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و واحد شاهد ایثارگران انجام شده ‌است.

وی افزود: در راستای پیروی از سیره و منش شهید حاج قاسم سلیمانی که همواره در تمامی صحنه‌ها یاریگر نیازمندان و تابع ولایت فقیه بود و همچنین به مناسب ایام شهادت حضرت زهرا(س)، اقدام به طبخ غذای گرم در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده پایگاه بسیج شهدای کارمند دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تصریح کرد: در راستای طرح کمک‌های مومنانه تاکنون ۱۰ هزار پرس غذای گرم طبخ شده که از این تعداد ۲ هزار پرس در سالروز شهادت حضرت زهرا(س) بین نیازمندان در مناطق حاشیه‌نشین و افراد آسیب‌دیده از ویروس کرونا توزیع شده‌است.

وی خاطرنشان کرد: در تداوم رزمایش مواسات و همدلی افزون بر ۲۴۰ عدد پیکسل مزین به عکس سردار دل‌ها، تابلوی عکس حاج قاسم و رهبر معظم انقلاب و همچنین تعدادی برچسب در بین اقشار مختلف جامعه توزیع شده‌است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =