تصمیم ستاد مقابله با کرونا در ورزش در تسهیل بازگشایی باشگاه‌ها

تهران- ایرنا- ستاد مقابله با کرونا در ورزش برای تسهیل بازگشایی باشگاه‌ها و نظارت بر آنها مصوب کرد تا نماینده‌ای از باشگاه‌های ورزشی پس از گذراندن دوره آموزشی درباره کرونا، گواهینامه دریافت کند.

به گزارش ایرنا، در چهل و یکمین نشست ستاد مقابله با کرونا در ورزش به ریاست «غلامرضا نوروزی» رییس فدراسیون پزشکی - ورزشی، از سرگیری فعالیت‌های ورزشی استان‌ها با توجه به رنگ‌بندی و شرایط جدید کرونا گفت و گو و تبادل نظر شد.

همچنین برای تسهیل بازگشایی باشگاه‌ها و نظارت بر آنها، مصوب شد یک نماینده از استخر یا باشگاه ورزشی پس از گذراندن دوره آموزشی در مورد کرونا،  گواهینامه دریافت کند و با توجه به تغییر شرایط در مورد بازنگری پروتکل‌ها جلسه‌ای با حضور نمایندگان وزارت بهداشت و فدراسیون تشکیل شود.

از پیشنهاداتی که اعضای ستاد مقابله با کرونا در جلسه مطرح کردند، این که با راه‌اندازی خط شکایات و پیشنهادها هزینه‌های نظارتی باشگاه‌ها تا حدودی کاهش یابد و همچنین دستورالعمل برگزاری کلاس‌های آموزشی مصوب وزارت بهداشت با توجه به شرایط جدید به روز رسانی شود.

نحوه بازگشایی باشگاه‌ها، ورزشگاه‌ها و اماکن ورزشی ایمن از نظر کرونا قرار شد به صورت پلکانی انجام شود و به روند صدور گواهی باشگاه‌های ایمن از سوی دفتر امور باشگاه‌ها بیشتر توجه شود و  ارایه مجوز ورزش‌های کارگری و دانشجویی منوط به بازنگری شرایط و دستورالعمل‌ها خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

سرخط اخبار ورزش