۵۰ درصد یارانه بگیران زنجان کمک هزینه معیشتی کرونا را دریافت می‌کنند

زنجان - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: ۵۰ درصد یارانه بگیران در این استان که شامل ۱۷۴ هزار و ۱۵۲ خانوار است، کمک هزینه معیشتی چهار ماهه کرونا را دریافت می‌کنند.

محمدرضا یوسفی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تعداد افراد بهره‌مند از کمک هزینه چهار ماهه معیشتی کرونا در استان زنجان ۵۰۸ هزار و ۶۰۵ نفر است که حدود ۴۷ درصد از افراد یارانه بگیر را در بر می گیرد.  

وی اظهار داشت: بر اساس این طرح مقرر شده است به مدت چهار ماه (از آذرماه امسال)  به افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی هر نفر ماهیانه ١۲۰ هزار تومان و به سایر افراد، ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان پرداخت شود.  

یوسفی گفت: همچنین ۱۰۶ هزار و ۱۲۹ خانوار در استان زنجان از وام یک میلیون تومانی مرحله دوم در قالب تسهیلات کرونایی، بهره مند شدند.  

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه بر اساس اطلاعات آماری، جمعیت این استان یک میلیون ۹۷ هزار و ۱۴۷ نفر  و شمار خانوارهای استان ۳۵۸ هزار و ۸۶ خانوار است، گفت: در مجموع تعداد خانوارهای یارانه بگیر استان ۳۳۵ هزار و ۴۳۴ مورد است که جمعیت یک میلیون و ۴۲ هزارو ۷۷۶ نفر را شامل می شود.

یوسفی افزود: از این تعداد افراد یارانه بگیر استان، ۸۳۸ و ۵۹۱ نفر یارانه معیشتی از محل اصلاح قیمت بنزین را نیز دریافت می کنند.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها