مشکل اشتغال فرزندان ایثارگر هرمزگان در کمیته ویژه پیگیری می‌شود

بندرعباس- ایرنا- معاون توسعه مدیریت ومنابع استانداری هرمزگان با اشاره به مشکل بیکاری و لزوم توجه به اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر گفت: مشکل اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگران استان در کمیته ای ویژه رسیدگی و پیگیری می‌شود.

نازنین شیبانی تذرجی شامگاه دوشنبه در نشست ساماندهی اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر هرمزگان افزود: همه مسوولان باید رفع مشکلات جامعه هدف، بویژه اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران را در راس امورکاری خود قرار دهند.
وی یکی از مشکلات جامعه ایثارگران هرمزگان را مساله اشتغال دانست و بر لزوم همکاری سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان جهت اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر تاکید کرد.
معاون استاندار هرمزگان اظهار داشت: بانک اطلاعاتی از سوابق تحصیلی و تجربه‌های خانواده شهدا و ایثارگران استان تشکیل خواهد شد.
در این نشست مشاور استاندار و مسوول هماهنگی امور ایثارگران استانداری هرمزگان، مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، پیرامون راهکارهای رفع موانع اشتغال خانواده شهدا و ایثارگران گفت و گو کردند.
استان هرمزگان در مجموع دارای یکهزار و ۱۸۲ مادر شهید و یک‌هزار و ۱۲۶ نفر پدر شهید است.
۲ هزار و ۳۱۰ نفر از والدین شهدا مربوط به استان هرمزگان هستند که از این تعداد یک‌هزار و ۴۹۶ نفر آنها تا شهریور امسال فوت شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها