چند خبر کوتاه از پلیس کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- ایرنا- فرمانده انتظامی بویراحمد گفت: ۷۵ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ در جاده ارتباطی شیراز - یاسوج کشف و ضبط شد.

سرهنگ علی کرم بازیان سه شنبه در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران پاسگاه انتظامی تنگ سرخ حین اجرای تور ایست و بازرسی پایش خودرو های عبوری محور شیراز - یاسوج به یک دستگاه خودروی  پژو ۲۰۶ مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

وی افزود: راننده و سرنشین خودرو با استفاده از تاریکی شب از محل متواری که مأموران  در بازرسی از این خودرو ۷۵ کیلو گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در آن جاسازی شده بود کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی بویراحمد با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری متهمان در دستور کار پلیس قرار دارد خاطرنشان کرد: خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

دستگیری سارقان حرفه ای اماکن خصوصی در یاسوج

فرمانده انتظامی بویراحمد از دستگیری ۲ نفر سارق حرفه ای اماکن خصوصی با اعتراف به ۲۵ فقره سرقت در شهرستان بویراحمد خبر داد.

سرهنگ ً علی کرم بازیان ً در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع چند فقره سرقت منازل در سطح شهرستان بویراحمد موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران کلانتری ۱۴ ولایت این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی، با انجام تحقیقات پلیسی گسترده ۲ نفر ستر را شناسایی و دستگیر کردند.

بازیان تصریح کرد: متهمان در بازجویی های اولیه به ۲۵ فقره سرقت اماکن خصوصی و یک دستگاه دوچرخه در سطح شهرستان بویراحمد اعتراف کردند. 

فرمانده انتظامی بویراحمد با اشاره به اینکه متهمان متعهد شدند اموال مسروقه را به مالباختگان تحویل نمایند، خاطرنشان کرد:متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

کشف بیش از ۱۶ کیلو تریاک در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۱۶ کیلو و ۹۱۲ گرم تریاک از منزل شخصی در شهرستان بویراحمد خبر داد.

سرهنگ ً ایرج بختیاری ًدر بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر در یکی از روستاهای شهرستان بویراحمد موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان قرار گرفت. 

وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در بازرسی از منزل متهم ۱۶ کیلو و ۹۱۲ گرم تریاک کشف و ضبط کردند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در این رابطه ۲ نفر  دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha