مدیر ورزشی پی‌اس‌جی: برای مذاکره با «مسی» میز رزرو کرده‌ایم

تهران- ایرنا- مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اعلام کرد در صورت در دسترس بودن «لیونل مسی»، این باشگاه برای جذب وی اقدام خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، قرارداد مسی با باشگاه بارسلونا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ به اتمام می‌رسد و بدنبال تنش داغی که مرد آرژانتینی در تابستان با کاتالان‌ها در رابطه با ترک نیوکمپ داشت، بسیاری بر این باورند که فوق ستاره آلبی سلسته تا زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی، بازیکن آزاد خواهد بود.

 باشگاه پی‌اس‌جی بدنبال استخدام «مائوریتسیو پوچتینو» به عنوان سرمربی، توجه خود را به داخل زمین معطوف کرده و حالا «لئوناردو» مدیر ورزشی این باشگاه در این خصوص اظهار داشت: بازیکنان بزرگ همچون مسی همیشه در فهرست خرید پی‌اس‌جی قرار دارند اما حالا وقت مناسبی برای صحبت کردن در این مورد و رویاپردازی در مورد آن نیست.

وی افزود: ما در مورد این موضوع، با جدیت پای میز مذاکره خواهیم نشست. در فوتبال چهار ماه، مدت زمان زیادی است به ویژه در این عصر و زمان، اما برای این مذاکره میز را رزرو کرده‌ایم.

آبی اناری‌ها تا بعد از انتخابات ریاست این باشگاه که به تازگی نیز به دلیل شیوع کرونا از ژانویه به زمانی دیگر موکول شده است، با مسی در مورد تمدید مذاکره نخواهند کرد.

در چنین شرایطی، پروژه‌های جذابی برای مسی پدیدار شده است؛ هم از حیث ورزشی و هم از لحاظ مالی و علاوه بر این، او با کوچ به پاریس می‌تواند با دوست صمیمی خود یعنی «نیمار» بار دیگر متحد شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =