کارگردان «نون خ»: مرگ ما زمانی است که بیننده به سریالمان نخندد

تهران- ایرنا- سعید آقاخانی بازیگر و کارگردان سریال «نون خ» که در این روزهای کرونایی برای نوروز ۱۴۰۰ ساخته می‌شود، گفت: تلاش ما این است که مردم را شاد کنیم و روز مرگ ما زمانی است که بیننده به سریال ما نخندد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، امروز در روستای سنجریان در اطراف تهران و لوکیشن اصلی سریال نون. خ که منزل نورالدین خانزاده محسوب می‌شود، سکانس‌های میانی قسمت های ۱۱ و ۱۳ فصل سوم این مجموعه طنز، فیلمبرداری شد.

یکی از سکانس‌هایی که امروز ضبط شد سکانس خواستگاری و مراسم عروسی کاراکتر سلمان از شیرین دختر نورالدین خانزاده بود، در این سکانس سعید آقاخانی بازیگر و کارگردان سریال «نون. خ» به همراه بازیگران اصلی و بومی که در فصل‌های ۱ و ۲ حضور داشتند، مقابل دوربین رفتند.

تاکنون تصویربرداری ۱۰ قسمت از این سریال نوروزی شبکه یک سیما به اتمام رسیده است.

روز مرگ ما زمانی است که بیننده به سریال ما نخندد

امروز و در میانۀ فیلمبرداری، سعید آقاخانی کارگردان این سریال در جمع خبرنگاران گفت: فصل سوم سریال نون. خ ادامه داستان فصل دوم هست و در این فصل ما علاوه بر نمایش زیبایی‌های استان کرمانشاه و استان کردستان، مهاباد و بخش‌های کردنشین استان آذربایجان را هم به تصویر کشاندیم.

بازیگران این فصل همان بازیگران دو فصل گذشته هستند با این تفاوت که چند بازیگر به این مجموعه اضافه شده اند. در فصل سوم تمرکز ما بر روی تولید محصولات دارویی می‌باشد و این شغل را معرفی و بارز کردیم.

وی افزود: تمام تلاش ما این است که در نوروز سال ۱۴۰۰ مردم ساعت و لحظات خوشی را با این سریال سپری کنند و امیدوارم بتوانیم مردم را بیشتر بخندانیم در واقع روز مرگ ما زمانی است که بیننده به سریال ما نخندد و تلاش ما این است که مردم را شاد کنیم.

آقاخانی پیرامون حضور بازیگران با ماسک در فصل جدید این سریال تصریح کرد: نون.خ ۳ اولین سریالی است که بازیگران با ماسک مقابل دوربین رفتند و از آنجا که یکی از شخصیت‌های این سریال براساس قصه به کرونا مبتلا شده است بنابراین ما علاوه بر اینکه به موضوع کرونا پرداختیم، تمام صحنه‌ها را با ماسک مقابل دوربین رفته ایم.

اکبر عبدی هم قرار بود در این فصل کنارمان باشد، اما به دلیل مشکلاتی که پیش آمد، خودش دوست نداشت که در کار حضور داشته باشد و یدالله شادمانی جایگزین ایشان شد.

به کردستان هم می‌رویم

کارگردان نون خ در انتها و در توضیح چرایی انتخاب لوکیشن روستای سنجریان برای این سریال ادامه داد: این لوکیشن معرفی بخش لوکیشن روستا است. اینجا چون نزدیک تهران بود رفت و آمد و دسترسی مان راحت تر از کرمانشاه بود اما سردتر از آنجا است.

ما کردستان هم می رویم و اصلا نمی شود که به آنجا نرویم. فضای خارجی مان و یکسری سکانس ها را باید در آنجا ضبط کنیم.

وی افزود: تمام تلاش ما این است که سریال نوح در فصول جدیدش جذابتر و مخاطب پسندتر باشد و بتواند مردم را در ایام عید نوروز بیشتر شاد و خوشحال کند.

شقایق دهقان، هدیه بازوند، ندا قاسمی و ... از بازیگرانی بودند که امروز مقابل دوربین آقاخانی رفتند.

سعید آقاخانی، علی صادقی، شقایق دهقان، سیروس میمنت، هدیه بازوند، ندا قاسمی، ماشاءالله وروایی، کاظم نوربخش، نسرین مرادی، سیروس سپهری، صهبا شرافتی، شیدا یوسفی، سیروس حسینی‌فر، یوسف کرمی، سیدحسین موسوی، آتنا مهیاری، علی اخوان، شقایق فتاحی و نارین ایوبی بازیگران این سریال تلویزیونی‌اند.

فصل سوم سریال نون.خ در ۱۶ قسمت برای پخش در نوروز ۱۴۰۰ از شبکه اول سیما ساخته می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار فرهنگ