گل‌محمدی: داور بازی را از تب و تاب انداخت

تهران- ایرنا- سرمربی پرسپولیس درباره تصمیم داور دیدار سرخپوشان برابر فولاد مبنی بر اعلام پنالتی به سود نماینده خوزستان گفت: پنالتی نبود و تصمیم داور بازی را از تب و تاب انداخت و بحث‌های فنی زیر سوال رفت.

به گزارش ایرنا یحیی گل محمدی در پایان دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان که در چارچوب هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار شد و با برتری ۲ بر یک سرخ‌پوشان پایتخت پایان یافت، درباره این مسابقه اظهار داشت: مسابقه مهمی برای ما بود و به دنبال کسب ۳ امتیاز این دیدار بودیم.

وی افزود: دیدار برابر فولاد خوزستان، برای ما بسیار سنگین بود زیرا تیم فولاد بسیار فنی و قدرتمند است و همواره مسابقه با این تیم سخت است.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: روز سختی برابر فولاد داشتیم اما خوشبختانه توانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم و فرصت طلب بودیم. در مجموع مسابقه خوبی بود و بازیکنان ما خوب جنگیدند و شاهد یک دیدار فیزیکی و فنی بودیم.

گل محمدی درباره اعلام پنالتی به سود فولاد خوزستان و اعتراض‌های کنعانی‌زادگان و کادر فنی پرسپولیس به تصمیم داور گفت: واقعاً صحنه‌ای نبود که پنالتی باشد و نمی‌دانم داور چه چیزی دید که پنالتی اعلام کرد. به طور طبیعی تصمیم داور کار را برای ما سخت کرد و فشار روحی و روانی زیادی به بازیکنان‌مان وارد شد زیرا چند بازی بود که نبرده بودیم و در این مسابقه به کسب ۳ امتیاز نیاز داشتیم.

وی تأکید کرد: صحنه‌ای که داور پنالتی اعلام کرد بسیار واضح بود و نمی‌دانم چرا داور به راحتی به ضرر پرسپولیس پنالتی اعلام کرد.  سوتی که داور زد و پنالتی گرفت بازی را از تب و تاب انداخت و بحث‌های فنی زیر سوال رفت.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: بازی از دست داور خارج شد و  خیلی راحت یک پنالتی برای حریف گرفت. به خاطر آن صحنه واضح خیلی متعجب شدیم. داور نزدیک صحنه بود اما پنالتی اعلام کرد. این باعث ایجاد تنش و ناامنی در بازی می‌شود و متاسفانه این پنالتی باعث شد بازی به خشونت کشیده شود. من نمی‌دانم داور چرا اصلا پنالتی گرفت اما او پس از آن صحنه به من و خیلی‌های دیگر کارت داد و اشتباهش را بار دیگر تکرار کرد.

وی در خصوص کمبود بازیکن در خط دفاع و اینکه ۲ مدافع سرخ‌ها در این دیدار مصدوم شدند، با لبخند و مزاح پاسخ داد: بازیکن داریم. من در این پست هستم. افشین پیروانی را هم داریم. از خودمان هم می‌توانیم استفاده کنیم! باید ببینیم وضعیت مصدومیت بازیکنان به چه نحوی است. از الان نمی‌توانم در مورد بازی‌های آینده نظری بدهیم.

وی از پاسخ به سوالی در خصوص جذب مهدی ترابی و همچنین مشکل رادوشوویچ اجتناب کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =