قبض برق واحد تولید ارز دیجیتال رفسنجان نیاز به بررسی بیشتر دارد

کرمان - ایرنا - مدیر روابط عمومی برق منطقه ای استان کرمان با اشاره به حاشیه های پدید آمده پیرامون انتشار قبض برق کارخانه ارز دیجیتال رفسنجان در شبکه های اجتماعی گفت: قبض برق این واحد تولیدی نیاز به بررسی بیشتر دارد که در حال پیگیری است.

محسن عباسپور عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در صورت وجود هر گونه اشتباهی در قبض صادر شده، واحد امور مشترکان شرکت برق منطقه ای استان کرمان در اسرع وقت به اصلاح آن اقدام می کند.

به گزارش ایرنا، انتشار  تصویر قبض برق ۴۰ میلیاردی از سوی شرکت برق منطقه ای کرمان منتسب به کارخانه تولید ارز دیجیتال رفسنجان با حاشیه هایی همراه بوده است.

قبض برق صادره از سوی شرکت برق منطقه ای کرمان به مبلغ ۴۰ میلیارد و ۶۷۸ میلیون و  ۶۸۰ هزار تومان  که به نام شرکت سرمایه گذاری ایران و چین صادر شده در اصل متعلق به شرکت دیگری به نام شرکت گروه توسعه سرمایه گذاری ایران و چین با شماره شناسه ملی ۱۴۰۰۶۶۴۵۹۵۵ بوده که در زمینه استخراج بیت کوین در ایران فعالیت می کند.

این درحالی است که شرکت سرمایه گذاری ایران و چین که قبض برق مذکور اشتباها به نام آنها صادر شده در زمینه های دیگری از جمله فعالیت های بازرگانی و سرمایه گذاری با شناسه ملی ۱۰۹۸۰۲۲۶۲۸۰ در ایران فعالیت می کند و انتشار این قبض برق اعتراض این شرکت را به دنبال داشته  و شرکت  مذکور طی نامه ای به شرکت برق منطقه ای کرمان خواستار شفاف سازی در این زمینه و اصلاح نام مشترک بهره بردار شده است.

 شرکت ارز دیجیتال  رفسنجان بزرگترین واحد تولیدی ارز دیجیتال قانونی ایران است که در آن ۵۴ هزار ماینر نصب شده که فعالیت خود را به دلیل کمک به تامین برق مشترکان خانگی از ۲۴ دی متوقف کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها