فکری : با برنامه های خودمان توانستیم تراکتور را ببریم

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال استقلال با رد اینکه اشتباهات تراکتوری ها باعث پیروزی استقلال شد، گفت: ما با برنامه های خودمان توانستیم تراکتور را ببریم.

به گزارش ایرنا، محمود فکری شامگاه دوشنبه در نشست خبری پس از بازی تیم های تراکتور و استقلال با بیان اینکه امروز شاهد یک بازی خوب از هر ۲ تیم بودیم، افزود: به رغم اینکه وزش باد باعث شد کیفیت بازی کمی پایین بیاید ولی هر ۲ تیم روی دروازه های همدیگر موقعیت های زیادی را خلق کردند ولی این تیم استقلال بود که توانست در نیمه نخست با به دست آوردن گل اول، بازی را در اختیار داشته باشد.

سرمربی تیم استقلال خاطرنشان کرد: نیمه دوم شاگردانم توانستند برنامه هایی که به آنها داده بودیم در زمین پیاده کنند و با گل های دوم و سوم توانستیم فاصله را بیشتر کنیم و امیدوارم در ادامه روند روبه رشدمان را حفظ کنیم.

فکری عنوان کرد: ما روی پرس کردن بازیکنان تراکتور برنامه داشتیم و نمی شود گفت روی اشتباه بازیکنان تراکتور به پیروزی پر گل دست یافتیم چرا که قطعا برنامه داشتیم و با برنامه به موفقیت دست یافتیم.

وی از هواداران استقلال خواست هوشیار باشند چرا که خیلی ها هستند می خواهند به تیم استقلال ضربه بزنند چه از داخل و چه از بیرون و ما دوست و دشمن زیاد داریم.

فکری اضافه کرد: ما امسال می توانیم با اتحاد همدیگر اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

تیم استقلال با برد سه بر یک امروز مقابل تراکتور و با کسب ۲۲ امتیاز صدر جدول لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور را به دست آورد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =