همراه امام خامنه‌ای در مسجدالاقصی آزاد شده نماز خواهیم خواند

تهران - ایرنا - سفیر فلسطین در جمهوری اسلامی ایران گفت: همراه امام خامنه‌ای در مسجدالاقصی آزاد شده نماز خواهیم خواند و این مهم با وحدت فلسطینیان و حمایت کشورهای مسلمان محقق خواهد شد.

به گزارش ایرنا از خانه ملت، صلاح زواوی روز دوشنبه در نشست مجازی کمیسیون‌های مجازی امنیت ملی و سیاست خارجی مجالس کشورهای حامی فلسطین، گفت: وحدت مردم فلسطین قابل قدردانی است زیرا این امر موجب شده فلسطین به عنوان مرکز وحدت بخش برای همه آزادگان در جهان شناخته شود.

وی با تاکید بر اینکه همه باید برای رهایی فلسطین از نهر تا بحر تلاش کنیم، ادامه داد: عادی سازی روابط برخی کشورها با رژیم صهیونیستی امری محکوم است و همگان باید تلاش کنند این دشمن اشغالگر از سرزمین قدس اخراج شود.

زواوی افزود: شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و رزمندگانشان در راه مبارزه با اشغالگران صهیونیستی و آمریکایی شهید شدند.

سفیر فلسطین در ایران ادامه داد: از خداوند متعال خواستار طول عمر برای امام خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی ایران هستم و قطعا همراه امام خامنه‌ای در مسجدالاقصی آزاد شده نماز خواهیم خواند.

وی خاطرنشان کرد: این امر با وحدت بین فلسطینیان و حمایت همه کشورها در اولین قبله، دومین مسجد و سومین حرم شریف محقق خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

سرخط اخبار سیاست