کمک ٣٠٠ میلیون ریالی یک خیر برای اهدای تجهیزات به دانش آموزان نیازمند

تهران-ایرنا- یک خیر نیک‌اندیش گرگانی به سه واحد آموزشی کم برخوردار جهت بهبود فرآیند آموزش دانش آموزان ۳۰۰ میلیون ریال وجه نقد برای خرید  تجهیزات هوشمند اهدا کرد.

به گزارش روز دوشنبه مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش،  یک خیر نیک‌اندیش گرگانی با اهدای مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال جهت خرید تبلت دانش‌آموزی و بهبود فرآیند آموزش به دانش آموزان نیازمند سه دبیرستان دوره اول، قدم خیری در  مسیر  استمرار آموزش‌های دانش آموزان نیازمند برداشت.

 این دانش آموزان به دلیل نبود دسترسی به تجهیزات هوشمند  از آموزش مجازی در ایام کرونا بازمانده بودند که با این اقدام خیرخواهانه در مسیر این آموزش‌ها قرار می‌گیرند.

معلم دیری ۲۲ تبلت به دانش آموزان هدیه داد

براساس گزارش آموزش و پرورش،  مریم ابراهیمی از فرهنگیان شهرستان دیر هم حواله خرید ۲۲ تبلت اهدایی به دانش آموزان نیازمند را به مدیر آموزش‌وپرورش این شهرستان تحویل داد.

این فرهنگی نیک‌اندیش معاون دبستان مائده بندر دیر و دانشجوی دکترای مدیریت آموزشی است.

تاکنون فرهنگیان شهرستان دیر ۸۶ دستگاه گوشی هوشمند و تبلت و همچنین شرکت متانول کاوه ۳۸ دستگاه گوشی هوشمند و تبلت به دانش آموزان کم برخوردار اهدا کرده‌اند.

شهرستان دیر در جنوب استان و در ۲۰۶ کیلومتری بوشهر قرار دارد.

به گزارش ایرنا، موضوع تهیه تبلت و همچنین وسایل الکترونیک آموزشی مانند رایانه مدتی پس از شیوع کرونا در کشور توسط مسؤولان کشور به ویژه آموزش و پروش و نهادهای فرهنگی با همکاری خیرین پای کار آمده‌ تا هیچ دانش آموزی به دلیل نبود دسترسی به این وسایل از تحصیل عقب نماند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش