معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ درگذشت «شیده لالمی» را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیامی درگذشت «شیده لالمی» روزنامه‌نگار صاحب سبک و دبیر اجتماعی روزنامه «همشهری» را تسلیت گفت.

به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیام محمد خُدادی آمده است: خبر درگذشت زنده‌یاد شیده لالمی، روزنامه‌نگار صاحب سبک و دبیر اجتماعی روزنامه همشهری موجب تاسف و تالم بسیار شد.

اینجانب درگذشت این روزنامه‌نگارِ خلاق و توانمند را که تجربیات ارزشمندی در سوژه‌پردازی و روایت منصفانه مشکلات مردم داشت، به خانواده گرامی و جامعه رسانه‌ای کشور، به‌ویژه همکارانم در روزنامه همشهری تسلیت می‌گویم. همچنین از خداوند حکیم برای خانواده محترم او، بازماندگان، دوستان و همکارانش، صبر و سلامتی آرزو دارم.

شیده لالمی از روزنامه نگاران  صاحب سبک ایران، روز گذشته ۲۷ دی ماه دار فانی را وداع گفت. وی دانشجوی دکتری ارتباطات و دبیر سابق ایرنا ۲۴ بود.

لالمی سابقه کار در خبرگزاری میراث فرهنگی را در کارنامه داشت و دبیر اجتماعی روزنامه همشهری بود. گزارش های اجتماعی وی از معضلات شهری مانند گزارش گورخواب ها، محیط های شهری و تجاری، مشکلات و چالش های حوزه زنان در رسانه ها بازتاب یافت و با استقبال مردم روبرو شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

سرخط اخبار فرهنگ