معاون استاندار فارس: حضور در انتخابات آینده و امنیت آن مهم است

شیراز- ایرنا- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: تلاش و هدف گذاری ما حضور حداکثری در انتخابات آینده و امنیت و سلامت آن است. 

به گزارش ایرنا سید احمد احمدی زاده دوشنبه در آیین تودیع و معارفه فرماندار ویژه کازرون بیان کرد:  انتخابات آینده را پیش رو داریم که دشمن تمام تمرکز خود را روی عدم مشارکت مردم و یا کاهش مشارکت گذاشته است. 

انتخابات آینده ریاست جمهوری و میان‌دوره ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود.

وی با اشاره به لزوم نقدپذیری مسئولان گفت: باید نقدها را با دل و جان پذیرا باشیم؛ حرکت مدیران ما باید در سیاست تابع نظرات رهبر معظم انقلاب و دولت باشد.
احمدی زاده اظهار داشت: افراط و تفریط در کارها مردود است؛ راه نجات در وحدت و همدلی بین گروه ها با هر سلیقه است و اعتدال به شکل واقعی می تواند خیلی از مشکلات را حل کند. 
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار فارس افزود: تصمیم فرماندار باید مبتنی بر عقلانیت و تدبیر و خارج از هیجان باشد.

احمدی زاده با اشاره به نقش اثر گذار مردم شهرستان کازرون در پیروزی انقلاب و حضور در هشت سال دفاع مقدس گفت: با توجه به تحریم های ظالمانه ای که دشمن برما تحمیل کرده کارهای بزرگی هم صورت گرفته است.

در این آیین حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه کازرون گفت: رویکرد سیاسی ما رویکرد بسیجی است و رویکرد اجتماعی تلاش برای ایجاد همدلی و حاکمیت ارزش ها و مردمداری و  پیشرفت شهرستان است. 

علی مظفری هجدهم دی ۹۹ با حکم وزیر کشور فرماندار جدید کازرون شد. 

وی از سوم تیرماه ۹۷ تا ۱۲ مهر ۹۹  فرماندار داراب فارس بود. 

پیش از مظفری، داریوش دهقان از هشتم خرداد ۹۷ فرماندار ویژه کازرون بود.

کازرون از شهرستان های غربی فارس و فاصله مرکز آن با شیراز حدود ۱۲۰ کیلومتر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

سرخط اخبار استان‌ها